Nowa pakowalnia firmy Coffee Service

Działająca na rynku opakowaniowym firma Coffee-Service otwiera nowy zakład produkcyjny w Sokołowie.

Coffee-Service to firma z 16-letnią historią. Specjalizuje się w projektowaniu i realizacji kompletnych linii pakujących, technologicznym oraz graficznym projektowaniu i wykonawstwie opakowań oraz usługowym pakowaniu. Zajmuje się m.in. dostarczaniem automatów pakujących, dozowników, młynów, zgrzewarek oraz różnego rodzaju torebek i worków.

Firma szybko się rozwija, czego konsekwencją są prowadzone w tej chwili inwestycje. Najważniejsza to właśnie uruchomienie nowego zakładu produkcyjnego, który zlokalizowany zostanie w Sokołowie. Jest to także odpowiedź na rosnące zainteresowanie odbiorców spółki usługami pakowania. W tej chwili Coffee Service, jako producent maszyn pakujących, posiada własną pakowalnię wyposażoną w różnorodne urządzenia. Współpracuje m.in. w zakresie pakowania usługowego z takimi firmami jak: Tchibo, Cadbury Wedel, Tesco, Kopernik, Kraft Food, Unilever.

- Większa powierzchnia produkcyjna umożliwi nam pakowanie dużych serii produktów. Pakowalnia wyposażona będzie w nowoczesne maszyny pakujące, które zapakują różne gramatury towarów w opakowania o wielu kształtach - tłumaczą przedstawiciele firmy Coffee Service.

Nowe pomieszczenia produkcyjne będą dostosowane do wymagań HACCP, dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej oraz innych wymagań normatywnych dotyczących bezpieczeństwa żywności. Nowa lokalizacja ma dysponować dogodnym dojazdem dla tirów i większą powierzchnią magazynową. Uruchomienie zakładu planowane jest już na sierpień.

Czytaj więcej: Inwestycje 714Forum

Marwie

Chcialbym zacząć biznes 2018-04-26

Mzar80

Własna firma produkcyjna 2018-04-25

Lynard

TWORZYWO - POLIKETON 2018-04-24

Plaseco69

PC ABS i HIPS 2018-04-24

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Reportaże