Nowoczesne urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw

Odwiedzający targowe stoisko firmy Kanitech będą mogli zapoznać się także z pełną paletę rozwiązań oferowanych przez włoskiego producenta systemów transportu granulatu i suszarek z obrotowym złożem molekularnym, firmy Vismec. Wśród nich znajdą się:
  • podajniki jednofazowe,
  • systemy z pompą trójfazową (w tym przypadku ze sterowaniem dostosowanym do współpracy z dozownikiem WSB firmy Maguire),
  • system rozliczania materiału Halo,
  • suszarki z obrotowym złożem molekularnym,
  • system komputerowy Supervisory pozwalający na kontrolę wszystkich urządzeń z oferty.

Firma Vismec opracowała unikalne suszarki z serii Drywell i Dryplus dające znaczne korzyści podczas procesu suszenia:
  • stały punkt rosy,
  • niższa temperatura regeneracji,
  • możliwość zadawania wartości punktu rosy oraz przepływu powietrza procesowego we wszystkich modelach suszarek,
  • po połączeniu suszarek z systemem Halo dostosowują się do bieżącego zużycia materiału dając znaczne oszczędności energii elektrycznej.

suszarka Drywell


Firma Kanitech, wspólnie z włoskim producentem młynków do tworzyw, firmą Tria, pokaże też najnowsze małe młynki do produkcji wtryskowej wolnoobrotowe z serii JS oraz szybkoobrotowe z serii JM, a także najnowszy młyn do produkcji elementów rozdmuchiwanych BM7030 z powiększoną komorą tnąca poprawiającą zawracanie objętościowych elementów.

młyn to tworzyw tria


Spora część stoiska dotyczyć będzie tematyki chłodzenia. Dzięki rozpoczętej niedawno współpracy z firmą Frigel, firma Kanitech została oficjalnym dystrybutorem systemów chłodzenia oraz świadczy wsparcie serwisowe na terenie kraju.

chłodziarki MicroGEL


Na targach Plastpol zostanie pokazana opatentowana chłodnia wentylatorowa z komorą adiabatyczną 3DK oraz unikalne mikro chłodziarki MicroGEL oraz najnowszy panel sterujący do systemu chłodzenia Ecodry 3PR. Kanitech i Frigel w najbliższym czasie planują zorganizować w Polsce magazyn urządzeń i części zamiennych, oferując krajowym klientom szybszy czas dostaw i większą dostępność urządzeń na testy.

systemy chłodzenia frigelDozowniki grawimetryczne, suszarki próżniowe, systemy do kontroli wydajności linii wytłaczania, urządzenia
 

Dozowniki grawimetryczne, suszarki próżniowe, systemy do kontroli wydajności linii wytłaczania, urządzenia do rozładunku big-bagów i oktabin, mieszadła zewnętrzne

Polska