Nowy magazyn tworzyw firmy ThyssenKrupp Energostal

Nowy magazyn tworzyw firmy ThyssenKrupp Energostal
Firma ThyssenKrupp Energostal wzbogaci się o nowy magazyn tworzyw sztucznych.

Finalizowana jeszcze w październiku inwestycja ThyssenKrupp Energostal ulokowana zostanie w Sosnowcu na terenie tamtejszego Prologis Park Sosnowiec, przy ul. Sokolskiej 68, niedaleko Drogi Krajowej nr 94, co ma mieć istotne znaczenie pod względem dobrego skomunikowania obiektu. Skład o powierzchni magazynowej 4150 mkw. będzie przeznaczony do gromadzenia w nim tworzyw sztucznych. Zastąpi on dotychczasowy magazyn tworzyw w Katowicach oraz w Dąbrowie Górniczej, gdzie pomieszczenie przeznaczone zostanie na wyroby ze stali.

- Nowy magazyn zagwarantuje większą różnorodność oferty materiału na składzie, a dzięki specjalizacji produktowej zapewni sprawniejszą obsługę klientów i szybsze dostawy materiału – mówi Tomasz Cywiński, specjalista ds. projektów w ThyssenKrupp Energostal.

Firma posiada w swej ofercie szeroką gamę tworzyw sztucznych. Oferuje materiały dla reklamy, budownictwa, przemysłu, a także opakowania i materiały drewnopochodne.

Nowy magazyn tworzyw firmy ThyssenKrupp


Szczególnie ciekawa jest oferta dla sektora reklamowego, w którym producenci zwracają szczególnie mocną uwagę na wizualne walory tworzyw sztucznych, występujące w różnych postaciach, barwach oraz charakteryzujące się różnymi strukturami powierzchni.

Stąd też ThyssenKrupp Energostal m.in. poprzez swój nowy magazyn oferował będzie płyty, rury i wałki z tworzyw sztucznych, a ponadto materiały banerowe i samoprzylepne folie ploterowe, sitodrukowe, solwentowe. Najbardziej charakterystyczny asortyment spółki dla sektora reklamowego to jednak ekstrudowane płyty PMMA, wylewane płyty z PMMA, bloki z PMMA, płyty i maty z poliwęglanu litego, płyty z poliwęglanu litego z ochroną UV oraz do podświetleń LED, płyty poliestrowe PET i SAN i PET-G oraz folie z twardego PVC.

Czytaj więcej: Inwestycje 718

brak
 

Tworzywa sztuczne, poliwęglan, plexi, pcw, polietylen, polipropylen, polistyren, styrodur, PET, PETG, Dibond, Alucobond, HPL-e, MDF, OSB, Stretch i inne

Polska