Nowy szef sprzedaży komponentów do przetwarzania polimerów w Nordson

Nowy szef sprzedaży komponentów do przetwarzania polimerów w Nordson
Firma Nordson Corporation mianowała Łukasza Krzywańskiego na stanowisko regionalnego menadżera sprzedaży w Europie Wschodniej asortymentu komponentów strugi w systemach przetwarzania polimerów.

Do głównego zakresu jego obowiązków będzie należała sprzedaż asortymentu matryc do wytłaczania folii, blachy i powłok EDI oraz dyszy szczelinowych do powlekania płynem. Ponadto będzie on świadczyć usługi sprzedaży dla systemów podwodnych i paletyzowania pierścieniem wodnym BKG, systemów filtracyjnych tworzywa roztopionego Kreyenborg, pomp i zaworów oraz wkrętów i baryłek Xaloy do wytłaczania i formowania wtryskowego.

- Łukasz wnosi dziewięć lat doświadczenia w branży tworzyw sztucznych, głównie w zakresie urządzeń dla przetwórców tworzyw sztucznych - powiedział Norbert Zając, menadżer sprzedaży na Europę Wschodnią komponentów strugi w systemach przetwarzania polimerów firmy Nordson. - Jego znajomość branży tworzyw sztucznych w Europie Wschodniej będzie niezwykle cenna dla przetwórców poszukujących sposobów na zwiększenie produktywności, redukcji kosztów i poprawy jakości.

Łukasz Krzywański przeszedł do Nordson z firmy ACS Group, specjalizującej się w dostawie sprzętu pomocniczego, gdzie był menadżerem ds. sprzedaży międzynarodowej. Wcześniej był specjalistą ds. sprzedaży w Master Colors Sp. z o.o., firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu pomocniczego.

Łukasz Krzywański posiada tytuł magistra w dziedzinie inżynierii i zarządzania produkcją uzyskany na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz licencjat uzyskany w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Czytaj więcej: Ludzie i firmy 363