Plast - Box i Bekuplast: kontrakt na 24 mln zł

Plast - Box i Bekuplast: kontrakt na 24 mln zł
Plast – Box podpisał umowę ze swoim wieloletnim partnerem handlowym firmą Bekuplast. Wartość trzyletniego kontraktu to 24 mln zł.

Zlecenie obejmuje produkcję pojemników z tworzyw sztucznych i realizowane będzie na przestrzeni lat 2013 - 2014 z opcją automatycznego przedłużenia na kolejny rok.

Bekuplast z siedzibą w Niemczech, od ponad ćwierć wieku specjalizuje się w rozwoju i produkcji pojemników wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Produkty firmy przeznaczone są dla odbiorców z wielu branż. Plast - Box w 2013 i 2014 r. zajmie się przygotowywaniem przede wszystkim specjalistycznych skrzyń transportowo - magazynowych, które trafią nie tylko do firm logistycznych, ale i bezpośrednich odbiorców nimi zainteresowanych.

- Bekuplast ze spółką Plast - Box łączy nie tylko podobny charakter produkcji, ale i pierwszeństwo dla stosowania innowacyjnych technologii. Kilkuletni kontrakt stwarza nam obiecujące perspektywy na wieloletnią współpracę oraz rozpoczęcie produkcji opakowań także dla pozostałego asortymentu marki Bekuplast. Mam nadzieję, że niemieckie know - how w połączeniu z naszym doświadczeniem stworzy udany duet innowacyjności i wysokiej jakości gotowych produktów – mówi Andrzej Sadowski z Plast - Box.

W procesie produkcyjnym wykorzystane będą wtryskarki oraz formy należące do grupy Bekuplast.

Czytaj więcej: Opakowania 1097 Umowy 120