Plast-Box na targach Interpack 2017

Plast-Box na targach Interpack…
Plast-Box S.A., polski producent opakowań z tworzyw sztucznych, weźmie udział w Międzynarodowych Targach Opakowań i Maszyn Pakujących Interpack 2017 organizowanych w Düsseldorf w dniach 4 -10 maja br.

- Jest to kolejna edycja targów, podczas których mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska – mówi Grzegorz Pawlak, prezes zarządu Plast-Box S.A. - W tym roku zmieniliśmy wizerunek naszego znaku firmowego a wraz z nim odświeżyliśmy cały system identyfikacji wizualnej. Na targach będziemy prezentować się z nowym logo oraz w odmienionej kolorystce.

Stoisko Plast-Box usytuowane będzie w hali nr 9 box 9B21. Targi Interpack to największe światowe wydarzenie wystawiennicze skierowane dla branży opakowaniowej. 2700 wystawców z ponad 60 krajów obecnych na targach Interpack Düsseldorf przedstawi najnowsze trendy, innowacje i technologiczne nowości.

Plast-Box sprzedaje swoje opakowania zarówno międzynarodowym koncernom jak i mniejszym spółkom. Jest producentem zaopatrującym przede wszystkim branżę spożywczą i podmioty oferujące wyroby chemiczne dla gospodarstw domowych, firm remontowych i budowlanych.

Logo Plast-Box