Plastech.pl nagrodzony na targach Plastpol 2008

Plastech.pl nagrodzony na targach Plastpol 2008
Nasz serwis Plastech.pl otrzymał wyróżnienie podczas zakończonych właśnie targów Plastpol w Kielcach. W imprezie wzięło udział około 800 wystawców z kraju i zagranicy. My zostaliśmy uhonorowani w kategorii Techniki Specjalne.

To był bardzo udany debiut serwisu Plastech.pl na targach Plastpol w Kielcach. Po raz pierwszy bowiem braliśmy w nich udział jako wystawcy. I od razu otrzymaliśmy wyróżnienie.

Komisja konkursowa, w skład której wchodziło kilkanaście osób pracujących głównie na uczelniach wyższych, doceniła informacyjno-biznesowy model naszego serwisu.
Głównie to, że jesteśmy największym branżowym serwisem dla przemysłu tworzyw sztucznych w polskim internecie, a korzystanie z naszego wortalu jest bezpłatne.

Plastech.pl nagrodzony na targach Plastpol 2008

Komisję przekonał również fakt, że codziennie można u nas znaleźć szereg informacji z polskiego i zagranicznego świata tworzyw sztucznych oraz to, że prowadzimy najbardziej dynamiczną giełdę aktualnych ofert biznesowych. Słowem, od dawna współtworzymy polski przemysł tworzyw sztucznych. Teraz natomiast kończymy zaawansowane prace nad uruchomieniem międzynarodowej, angielskojęzycznej wersji naszego serwisu. Zresztą na rynku międzynarodowym jesteśmy aktywni już od dłuższego czasu. Staliśmy się oficjalnym partnerem medialnym Messe Düsseldorf, organizatora m.in. targów K oraz interpack.

Plastech.pl nagrodzony na targach Plastpol 2008

Plastech.pl istnieje od pięciu lat. Miesięcznie nasze strony odwiedza ponad 130 tys. osób. Mamy 13,9 tys. zarejestrowanych użytkowników. Nagrodę w Kielcach odbierał twórca serwisu Paweł Wiśniewski.

Czytaj więcej: Targi 805 Nagrody 209