Plastech.pl w sieci ARBOmedia

Wortal Plastech.pl dołączył do sieci reklamy internetowej ARBOmedia - największego w Europie niezależnego domu sprzedaży mediów. Wśród ponad 100 witryn obsługiwanych przez ARBOmedia Plastech.pl znalazł się w kategorii Biznes.
W ramach współpracy Plastech.pl został objęty badaniem Prawdziwy Profil mierzącym ruch internetowy oraz aktualny profil demograficzno-społeczny użytkowników. Wyniki badania umożliwiają prezentację danych jednolitą dla wszystkich badanych serwisów. Szczegółowe dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych serwisów, a także ilości i cech ich użytkowników pozwalają na precyzyjne targetowanie reklamy. Już wkrótce będą dostępne wyniki badania za kwiecień 2004.

Dla klientów reklamujących się naszym serwisie są dostępne zarówno kampanie tradycyjne (oparte na banerach), jak i wykorzystujące nowe formy reklamy, takie jak brandmarki czy top-layery.

Jesteśmy przekonani, że ARBOmedia jako doświadczony specjalista w dziedzinie reklamy internetowej zagwarantuje naszym klientom prowadzenie efektywnych kampanii w Internecie. Jednocześnie wpływy z wyświetlanych reklam pozwolą na dalszy rozwój naszego serwisu.

Szczegóły dotyczące reklamy w naszym serwisie można znaleźć na stronie: Plastech Reklama

Czytaj więcej: Internet 41