Podsumowanie targów Eurotool i Blach-Tech-Expo

W kategorii Narzędzia Małego Smoka Wawelskiego otrzymała firma IceTech Polska za powłoki trudno ścieralne i wykonywane w technologii PACVD umożliwiającej powlekanie otworów (producent - VÚHŽ a.s.).

W kategorii Aparatura pomiarowo-kontrolna Dużego Smoka Wawelskiego otrzymał Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za modułowy system do pomiaru i analizy topografii powierzchni TOPO 02, zaś Małego Smoka Wawelskiego otrzymała firma Oberon 3D L. Pietrzak i Wspólnicy Spółka Jawna za współrzędnościową maszynę pomiarową Zenith too, (producent - Aberlink Innovative Metrology LLP).

W kategorii Oprzyrządowanie technologiczne Małego Smoka Wawelskiego otrzymała firma Marcosta Centrum Handlu i Produkcji Obrabiarek za kolektor mgły olejowej FILTERMIST S800 (producent - Filtermist International Ltd.), a Małego Smoka Wawelskiego otrzymała firma Icetech Polska za maszynę do czyszczenia suchym lodem KG-30 SUPREME z latarką.

Miniona edycja targów była ostatnią w dotychczasowej lokalizacji.
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że już za rok zaprosimy Państwa do nowej hali - mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie. - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków będzie jednym z najnowocześniejszych ośrodków wystawienniczych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że zapewni naszym klientom duży komfort spotkań biznesowych oraz znacznie podniesie rangę i przyczyni się do rozwoju Targów Eurotool.

Eurotool 2013Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-16 października 2014 roku i zostanie uzupełniona o Salon Automatyki i Robotyki. Jak co roku, targom towarzyszyć będzie ciekawy program merytoryczny oraz liczne prezentacje.

- Przyjmujemy już zgłoszenia na powierzchnie targowe oraz rezerwacje sal seminaryjnych i pokoi spotkań - mówi Beata Łoś, komisarz targów. - Dzięki zespołowi 12 klimatyzowanych sal seminaryjnych w Expo Kraków podczas targów będzie można zorganizować odrębne wydarzenie dla klientów - prezentację czy spotkanie branżowe.