Prezes Basell Orlen Polyolefins chwali swoich dystrybutorów

Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. (BOPS) posiada trzech autoryzowanych dystrybutorów materiałów produkowanych przez BOP w Płocku oraz poliolefin oferowanych przez firmę Basell. Należą do nich firmy: Brenntag Polska Sp. z o.o., PGD Polimer Centrum Sp. z o.o. oraz Krakchemia S. A. Zdaniem Wido Waelputa, prezesa BOPS z tej współpracy korzystają też mniejsi przetwórcy polyolefin w Polsce.

- Wraz z naszymi trzema autoryzowanymi dystrybutorami rozwijamy rynek poliolefin w Polsce od kilku ostatnich lat – ocenia Wido Waelput, Prezes BOPS. - Dzięki tej współpracy mniejsi przetwórcy polyolefin w Polsce mają dostęp do najwyższej jakości produktów i usług.

Jego zdaniem autoryzowani dystrybutorzy BOPS oferują sprawniejszą i szybszą obsługę klientów, których roczne zakupy nie przekraczają 500 ton surowca. Dystrybutorzy BOPS przechodzą regularne szkolenia o nowych produktach i usługach BOPS oraz otrzymują stałe wsparcie marketingowe.

Dystrybutorzy stanowią przedłużone ramię BOPS i w równym stopniu odpowiedzialni są za kompleksową obsługę odbiorców materiałów oferowanych przez firmę. Oferta autoryzowanych dystrybutorów jest oparta na produktach z Płocka i produktach Basell, niezależnie od rozwoju sieci dystrybucyjnej Basell.

Fakt podpisania umów dystrybucyjnych przez Basell z firmami: Albis Plastic GmbH oraz Ultrapolymers Group, nie zmienia pozycji i znaczenia autoryzowanych dystrybutorów BOPS w Polsce.

Porozumienie Basell z Albis i Ultrapolymers odnosi się bowiem do innych obszarów niż Polska i nie wpływa na komercyjną działalność BOPS i autoryzowanych dystrybutorów Spółki w Polsce. BOPS i autoryzowani dystrybutorzy Spółki w Polsce pozostają partnerami w biznesie i ich obustronne zobowiązania pozostają niezmienne.

Handel hurtowy artykułami chemicznymi - granulaty, tworzywa konstrukcyjne, koncentraty barwiące, folie
 

Handel hurtowy artykułami chemicznymi - granulaty, tworzywa konstrukcyjne, koncentraty barwiące, folie

Polska
Dystrybutor surowców chemicznych, tworzyw sztucznych, kauczuków syntetycznych i naturalnych oraz opakowań
 

Dystrybutor surowców chemicznych, tworzyw sztucznych, kauczuków syntetycznych i naturalnych oraz opakowań o różnych zastosowaniach

Polska