Producent okien PVC sponsorem Borussii Dortmund

Producent okien PVC sponsorem Borussii Dortmund
Kontrakt sponsorski zawarty między firmą Oknoplast, znanym producentem okien PVC, a przedstawicielami niemieckiego klubu będzie obowiązywał przez najbliższy rok. W tym czasie Oknoplast może posługiwać się tytułem Partnera Borussii Dortmund. Ponadto, kontrakt daje firmie prawo do posługiwania się wizerunkami piłkarzy we wszystkich materiałach promocyjnych, a piłkarze - m.in. Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek - pojawią się w materiałach reklamowych firmy.

- Nie od dziś wiadomo, że dla Niemców liczy się przede wszystkim jakość - mówi Mikołaj Placek, prezes zarządu Oknoplast. - Dlatego doszliśmy do porozumienia wkrótce po wizycie przedstawicieli klubu w siedzibie naszej firmy, gdzie mogli obejrzeć nie tylko jeden z czołowych zakładów produkcji okien w Europie, ale również zobaczyć nasze dotychczasowe sukcesy sprzedażowe na niełatwych do zdobycia rynkach zachodnich. Myślę, że szefom Borussii spodobał się nasz sposób prowadzenia biznesu i jasna strategia budowy silnej okiennej marki w Europie.

Kontrakt sponsorki przyniesie firmie Oknoplast także dalsze korzyści - podczas meczów na Signal Iduna Park kibice zobaczą logotyp firmy na telebimach i videobandach wokół murawy oraz w strefie VIP. Logo polskiego producenta okien pojawi się również na stronie internetowej klubu. Firma będzie miała także m.in. możliwość komunikowania się z fanami za pomocą mediów społecznościowych.

- Dlaczego nasz wybór padł na Borussię? - dodaje Mikołaj Placek. - To jeden z najbardziej utytułowanych niemieckich klubów i 8-krotny mistrz Niemiec (ostatnio w 2012 i 2011 roku), a także triumfator Ligii Mistrzów z 1997 roku. W 2013 r. drużyna dotarła do finału tychże rozgrywek. Wybór padł właśnie na ten klub, gdyż Oknoplast jako lider oraz ekspert w swojej kategorii wiąże się z najlepszymi. Nie bez znaczenia było też to, że kluczowymi zawodnikami zespołu jest trzech reprezentantów Polski: Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek. Jesteśmy dumni, że wspólnie z tymi piłkarzami promujemy najwyższą polską jakość, a dodatkowo jesteśmy ambasadorami naszego kraju na rynkach zachodnich i jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek.

Borussia Dortmund to kolejny znany klub piłkarski sponsorowany przez małopolska firmę. Od stycznia 2012 roku Oknoplast wspiera także włoski Inter Mediolan, z którym będzie współpracować do czerwca 2015 roku. W Polsce spółka wspiera beniaminka I ligi, Puszczę Niepołomice, oraz współpracuje z Akademią AS Progres, która pod patronatem Jerzego Dudka organizuje zajęcia sportowe dla dzieci.

Głównym sponsorem klubu z Dortmundu jest niemiecka firma Evonik, produkująca m.in. specjalistyczne chemikalia i tworzywa sztuczne.lumiar lumiar

Wysłany: 2013-08-22 11:53:05

Dlaczego numer 16 nosi prezes Oknoplastu, ktoś wie ?

Ramones
Ramones

Wysłany: 2013-08-22 20:50:03

Lumiar napisał:
Dlaczego numer 16 nosi prezes Oknoplastu, ktoś wie ?


Jakbys byl prezesem tez bys go nosil --ale nie jestes i dlugo nie bedziesz !! :D :D :D :D :D

Kibic Kibic
*.8.70.148

Wysłany: 2013-08-23 09:42:13

a skąd wiesz Ramones, że Lumiar nie będzie prezesem? może wtedy mianowałby Ciebie na kierownika Puszczy Niepołomice:):):)