Producent wtryskarek organizuje Dni Opakowań

Producent wtryskarek organizuje…
W dniach 5-6 listopada Arburg po raz pierwszy organizuje w swojej siedzibie w Lossburgu międzynarodową konferencję "Packaging Days". Wydarzenie będzie w całości poświęcone technice opakowań, ze szczególnym uwzględnieniem innowacji, kierunków rozwoju i aktualnych tendencji na rynku. W konferencji wezmą udział wybitni wykładowcy i goście z całego świata.

Podczas konferencji eksperci z firmy Arburg oraz inni specjaliści wygłoszą 14 wykładów, w których przedstawią aktualne zagadnienia dotyczące branży i najnowsze innowacje. Przykładowo, Arno Melchior z firmy Reckitt Benckiser Group plc opowie o innowacjach w opakowaniach dla domu oraz w branży medycznej, zaś Rod Druitt z firmy Universal Closures Limited opowie o wzornictwie zakrętek i wymaganiach firm rozlewniczych w tym względzie.

W Centrum Obsługi Klientów Arburga zostaną zaprezentowane nowości w zakresie produkcji opakowań. Oprócz elektrycznych wtryskarek Allrounder będzie można obejrzeć także hybrydowe wtryskarki HiDrive w wersji Packaging, dobrze nadające się do wysokowydajnych zastosowań w produkcji wyrobów cienkościennych i zamknięć pojemników. W czasie konferencji na wtryskarce Allrounder 570H Packaging zaprezentowana zostanie produkcja wyrobów cienkościennych, na wtryskarce Allrounder 720H Packaging - produkcja nakrętek w formie 72-gniazdowej. Kolejna maszyna Allrounder 720H Packaging zostanie wykorzystana do produkcji kubków cienkościennych w technologii IML z naklejką wokół opakowania, zaś wtryskarka Allrounder 820A - do produkcji sztućców jednorazowych.

Ponadto w ramach "Packaging Days" przygotowano wiele atrakcji dodatkowych, jak np. wizyta w firmie Foboha, produkującej formy wtryskowe typu kostka w zakładach w Haslach.

Zainteresowani udziałem w konferencji powinni najpóźniej do 8 października zgłosić uczestnictwo kontaktując się z Packaging Team firmy Arburg pod adresem: packaging@arburg.com. Liczba miejsc jest ograniczona.


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233