Projekt PERITUS - BHMsoft i Plastech.pl

Projekt PERITUS - BHMsoft i Plastech.pl
W ramach projektu PERITUS producent programów komputerowych BHMsoft wspólnie z wortalem Plastech.pl prezentują zintegrowany system zarządzania produkcją Falcon HT.

- "Jako producent oprogramowania komputerowego zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę spełniają systemy informatyczne w przedsiębiorstwach. Udoskonalając nasze rozwiązania nie zatrzymujemy się tylko na korzystaniu z nowoczesnych metod informatycznych, otwieramy się bowiem na współpracę ze specjalistami z różnych branż. Wiedza i doświadczenie, które dzięki nim zyskujemy, pozwala nam szybko i skutecznie dostosowywać nasze systemy do zachodzących zmian w danej branży" - BHMsoft

"Pragnąc zaoferować Państwu produkty o niezmiennie wysokich parametrach firma BHMsoft – producent programów komputerowych przedstawia projekt: PERITUS."

Projekt PERITUS (łac. doświadczony) ma na celu skupienie wokół firmy portali branżowych, które po zapoznaniu się z naszymi systemami zdecydowały się podjąć współpracę w celu zapewnienia kompleksowej obsługi informatycznej dla reprezentowanego przez siebie sektora branżowego oraz wymiany doświadczeń.

PERITUS stworzony został z myślą o kliencie. Dlatego na każdym ze współpracujących z nami Portali znajduje się formularz zapytania ofertowego, który dzięki swoim opcją umożliwia wygenerowanie sprecyzowanego pytania. Co w konsekwencji prowadzi do otrzymania konkretnej odpowiedzi.

FALCON jest systemem, który wspomaga rozliczanie produkcji i jej planowanie. FALCON integruje zbiór procesów, począwszy od złożenia zapytania ofertowego przez potencjalnego odbiorcę, poprzez kalkulację ceny wyrobu, złożenie oferty do odbiorcy i jego zamianę na zmówienie, aż po planowanie produkcji, przygotowanie produkcji, śledzenie procesów produkcyjnych, rozliczenie procesów produkcyjnych oraz zrealizowanie transakcji sprzedaży dla wyprodukowanego wyrobu.

Czytaj więcej: Oprogramowanie 199