Przed nami II Międzynarodowe Targi Fastener Poland

- Polski rynek elementów złącznych wciąż bardzo dynamicznie się rozwija, prawie w dwucyfrowym tempie. A jednocześnie napotyka na bariery wzrostu w postaci braku pracowników. I tu bardzo pomocne mogą być targi - to świetna okazja do znalezienia pracownika bądź podjęcia nowych wyzwań zawodowych. Wszak w jednym miejscu spotyka się niemal cała branża - mówi Marek Łangalis, członek Rady Programowej Targów Fastener Poland.

Rozwój nieunikniony

Coraz większe zapotrzebowanie na elementy złączne zgłasza przemysł. To skutek m.in. coraz większej automatyzacji, przekładającej się na wydajność pracy. A w ślad za nią rośnie zapotrzebowanie na łączniki, umożliwiające automatyczny proces łączenia.

- Zeszłoroczna edycja pokazała, że potencjał na imprezę branży elementów złącznych w Europie Środkowej jest bardzo duży. W tym roku - na ponad miesiąc przed inauguracją - zainteresowanie jest jeszcze większe niż w przypadku debiutanckiej odsłony. Bardzo dużo Zwiedzających wybiera się do nas z zagranicy - mówi Grażyna Grabowska, Prezes Zarządu Targów w Krakowie.

Równocześnie z Fastener Poland zostanie zorganizowany 8. Salon Kooperacji Przemysłowej, czyli wydarzenie poświęcone podwykonawstwu oraz współpracy przemysłowej. Na branżowych profesjonalistów czeka pula bezpłatnych biletów wstępu. Aby je otrzymać, wystarczy do 12 października wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie www.fastenerpoland.plŹródło: Targi w Krakowie

Czytaj więcej:
Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska