Rekordy serwisu Plastech.pl

Rekordy serwisu Plastech.pl…
Nasz serwis Plastech.pl zanotował kolejny rekordowy miesiąc. W październiku osiągnęliśmy doskonałe wyniki jeśli chodzi o oglądalność wortalu. To pokazuje, że jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni i stajemy się najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce jeśli chodzi o sektor tworzyw sztucznych i opakowań.

Poprzedni miesiąc przyniósł nam doskonałe rezultaty. Na nasze strony trafiło bowiem aż 121 tys. osób. Dla porównania w październiku ubiegłego roku ich liczba sięgnęła niecałych 60 tys. Tylko ta wielkość pokazuje jak wielką pracę wykonaliśmy przez ostatnich 12 miesięcy i jak bardzo zwiększyliśmy grono odbiorców, do których codziennie docieramy.

Przeciętny gość, który zaglądał na nasze strony wykonywał blisko siedem odsłon. A to doskonale pokazuje, że nie trafiają do nas ludzie przypadkowi, którzy po wejściu na stronę natychmiast ją opuszczają, uznając, że się pomylili, albo szukali czegoś innego. Wręcz przeciwnie, oni zostają w serwisie Plastech.pl.

Wiemy, że nasi zarejestrowani użytkownicy, a jest ich w tej chwili ponad 10 tys., poszukują konkretnych i przydatnych informacji służących im w ich codziennej pracy. Chcemy by znajdowali ich jak najwięcej.

W ekspresowym tempie rozwija się katalog firm, które mamy w swojej bazie. W tej chwili można u nas znaleźć dane kontaktowe i opis działalności ponad 1600 przedsiębiorstw, tworzących polski przemysł tworzyw sztucznych i opakowań.

statystyki serwisu Plastech.pl


W październiku pokonaliśmy też granicę tysiąca wiadomości opublikowanych na łamach portalu. Można zatem śmiało powiedzieć, że jesteśmy odpowiednikiem codziennej branżowej gazety, w której można trafić zarówno na ogłoszenia, reklamy, jak też informacje z życia sektora. Podobnym zainteresowaniem ze strony mediów cieszy się w Polsce ledwie kilka branż. Dlatego warto regularnie odwiedzać strony Plastech.pl.

W październiku braliśmy też aktywny udział w Międzynarodowych Targach Tworzyw Sztucznych i Kauczuku K2007 w niemieckim Düsseldorfie. To największa światowa impreza dla przemysłu tworzyw sztucznych.

Serwis Plastech. pl jest już na tyle uznaną marką, że był jednym z niewielu światowych mediów, które uzyskały status oficjalnego partnera K2007. To także świadczy o naszej aktualnej pozycji i to nie tylko krajowej, ale też międzynarodowej.

Październikowe sukcesy, oprócz tego, że nas cieszą, to jeszcze mobilizują do dalszej pracy. Mamy ponad 100 tys. czytelników (użytkowników), a to wynik, który zobowiązuje do dokładania wszelkich starań by stać się jeszcze lepszym.

Czytaj więcej: Statystyki 33