Relacja wideo z targów Plastpol 2013

Relacja wideo z targów Plastpol…
17. edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy odbyła się w dniach 7-10 maja w Kielcach. Podczas imprezy, którą odwiedziło blisko 17 tys. zwiedzających, wystawiało się blisko 700 wystawców z ponad 30 krajów z całego świata.

Targom towarzyszyły liczne wydarzenia dodatkowe, jak np. seminaria Plastech-Info, poświęcone wybranym zagadnieniom technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, czy odbywające się po raz pierwszy spotkania brokerskie, zorganizowane przez Ośrodek Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach. W spotkaniach tych wzięło udział 33 przedstawicieli firm z Polski, Turcji, Włoch oraz Słowacji.

Podczas tegorocznych targów dobrze widoczne były efekty inwestycji prowadzonych przez Targi Kielce. Wystawcy Plastpolu jako pierwsi skorzystali z wielopoziomowego parkingu na 500 aut. Ostatnim etapem inwestycji o wartości 170 mln zł będzie budowa terminalu wejściowego od zachodniej strony.

We wtorek, pierwszego dnia imprezy nagrodzono najlepszych wystawców tegorocznych targów. Medale zostały przyznane w czterech kategoriach: "Narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw z sztucznych", "Technologie przetwórstwa tworzyw sztucznych", "Techniki specjalne, pomiarowe, komputerowe" oraz "Osiągnięcia techniki polskiej". Organizatorzy przyznali także szereg wyróżnień dla wystawców.

Zachęcamy do obejrzenia relacji wideo z największych w Polsce targów branży tworzyw sztucznych.Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska