Rexam - wdrożenie KOMA e-HR

Koma S.A., ogólnopolski integrator systemów informatycznych oraz producent oprogramowania do zarządzania kapitałem ludzkim, podpisała z firmą Rexam Szkło z Gostynia umowę na wdrożenie autorskiego systemu KOMA e-HR. Rexam Szkło Gostyń S.A. jest częścią koncernu Rexam, należącego do grona pięciu wiodących producentów opakowań na świecie.

Firmy podpisały umowę na wdrożenie systemu KOMA e-HR, gwarantującą naliczanie płac za styczeń 2005 w nowej aplikacji. System KOMA e-HR obsługiwał będzie 600 pracowników zatrudnionych w zakładach Rexam Szkło Gostyń oraz Rexam Szkło Wyszków.

Wdrożone zostaną wszystkie moduły KOMA e-HR tj. Kadry, Płace, Zasoby, RCP (Rejestracja Czasu Pracy), ZUS, Moduł Socjalny, PKZP, Kartoteka Emerytalna, Symulacje Płacowe, Delegacje i Pojazdy, Mój HR (pulpit managera), Administrator, Szkolenia i kompetencje, S@M (kiosk internetowy) oraz Rekrutacja, łącznie z rekrutacją przez Internet.

Dzięki wdrożeniu systemu KOMA e-HR , firmy Rexam Szkło Gostyń oraz Rexam Szkło Wyszków uzyskają ujednolicenie aplikacji obsługującej zasoby ludzkie w grupie firm Rexam. Poprzez wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi, zoptymalizowane zostaną wszelkie procesy kadrowo-płacowe, od czynności typowo administracyjnych, przez monitoring czasu pracy aż do możliwości wykonywania w czytelny, szybki i łatwy sposób wszelkiego rodzaju analiz i raportów.

# # #
Koma S.A. jest ogólnopolską firmą informatyczną o wieloletnich tradycjach rynkowych. Obecnie, w 18 roku działalności osiągnęła pozycję czołowej firmy integracyjnej oraz jednego z największych producentów systemów do zarządzania kapitałem ludzkim (ponad 80 wdrożeń). W ofercie Spółki znajdują się kompletne rozwiązania dla średnich i dużych odbiorców instytucjonalnych.
Klientami Koma S.A. jest 27% firm znajdujących się na liście 200 najcenniejszych przedsiębiorstw w Polsce - Rzeczpospolita 500 (kwiecień 2004).

# # #
Rexam Szkło Gostyń S.A. jest częścią koncernu Rexam, należącego do grono pięciu wiodących producentów opakowań na świecie. Zakład w Polsce oferuje swoim klientom nie tylko wysokiej jakości opakowania, ale również bardzo dobrej jakości serwis. Rexam bardzo dużą wagę przykłada do zasobów ludzkich. Poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników, a tym samym ich rozwój Rexam stara się ulepszać wszystkie obszary zarządzanie w zakładzie. W konsekwencji przekłada się to na dobre środowisko pracy i wysokie efekty oraz wyniki całego zakładu.

Czytaj więcej: Oprogramowanie 201