Rohm and Haas otworzy biuro w Polsce

Rohm and Haas otworzy biuro w Polsce
Rohm and Haas, jeden z wiodących producentów specjalistycznych substancji chemicznych na świecie, ogłasza dziś otwarcie biura w Polsce - nowej spółki, która funkcjonuje pod nazwą Rohm and Haas Polska Sp. z o.o. Jednocześnie, firma mianowała Gilberta Pfau Dyrektorem Generalnym Rohm and Haas Polska.

Polska jest dla Rohm and Haas rynkiem o ogromnych możliwościach i jest postrzegana jako kluczowa platforma eksportowa do państw Europy Środkowej. Utworzenie Rohm and Haas Polska jest konsekwencją niedawno ogłoszonych globalnych inicjatyw Rohm and Haas, które zostały zaprojektowane z myślą o przyspieszeniu zyskownego wzrostu firmy. Inicjatywy te przewidują między innymi przesunięcie większej ilości zasobów na rynki wschodzące, w tym Europę Środkową. Polska, jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się gospodarek europejskich, jest naturalną lokalizacją dla utworzenia regionalnego biura.

Biuro Rohm and Haas Polska, znajdujące się w Warszawie, będzie funkcjonowało jako platforma zarządzająca sprzedażą oraz rozwojem firmy w państwach Europy Środkowej takich jak Czechy, Słowacja, Słowenia, Bułgaria i Węgry. Od tej pory, wszystkie usługi logistyczne, handlowe oraz prawne dla tych państw będą świadczone za pośrednictwem polskiego biura. Rohm and Haas Polska będzie obsługiwać poszczególne dywizje biznesowe Rohm and Haas, dostarczające technologie dla branż budowlanej, elektronicznej, przemysłowej, opakowań, transportowej, żywieniowej i produktów konsumenckich. Dzięki utworzeniu nowej spółki, firma Rohm and Haas będzie bliżej swoich klientów w Polsce a także będzie mogła zarządzać sprzedażą w innych krajach Europy Środkowej. Przyczyni się to z kolei do wprowadzenia licznych usprawnień w obszarze obsługi klienta, łańcucha dostaw, usług technicznych i handlowych oraz pozwoli firmie szybciej reagować na potrzeby klientów związane z produktami i usługami. Poza usługami dostarczanymi obecnie przez dystrybutorów, klienci będę od tej pory obsługiwani bezpośrednio przez lokalnych account managerów Rohm and Haas.

Czytaj więcej: Inwestycje 716Forum

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Ramones

Własna firma produkcyjna 2018-04-30

Reportaże