Rozbudowa firmy ThyssenKrupp Energostal

Rozbudowa firmy ThyssenKrupp Energostal
Firma ThyssenKrupp Energostal uruchomiła kolejne Centrum Magazynowo-Serwisowe m.in. dla odbiorców tworzyw sztucznych.

Nowe, dopiero co wybudowane Regionalne Centrum Magazynowo-Serwisowe firmy ThyssenKrupp Energostal, zlokalizowane zostało w Błoniu koło Warszawy.

To trzecie, po Dąbrowie Górniczej i Poznaniu, nowoczesne centrum magazynowo-serwisowe firmy. Obiekt w Błoniu będzie służył zaopatrywaniu odbiorców z północno-wschodniej Polski oraz rynków eksportowych Europy Wschodniej.

Budowa nowego magazynu regionalnego to największa w ostatnich latach inwestycja ThyssenKrupp Energostal. Budowa centrum magazynowo-serwisowego wraz z wyposażeniem pochłonęła blisko 60 mln zł, a jej realizacja trwała niecały rok.

- Nowy obiekt z dwiema nowoczesnymi halami magazynowymi o łącznej powierzchni 20 tys. mkw. oraz budynkiem biurowym jest ostatnim ważnym ogniwem naszej sieci logistycznej. Wierzymy, że dzięki tej inwestycji będziemy mogli szybciej i lepiej odpowiadać na aktualne potrzeby odbiorców w regionie - wyjaśnia Ryszard Bojarski, prezes firmy.

Obiekt składa się z biurowca i dwóch hal magazynowych. W jednej z nich składowane są m.in. tworzywa sztuczne i znajduje się tam również centrum serwisowe tworzyw sztucznych.

Warto tez wiedzieć, że do Błonia został przeniesiony oddział i magazyn ThyssenKrupp Energostal w Warszawie oraz filia Pruszków.


Czytaj więcej: Inwestycje 718

brak
 

Tworzywa sztuczne, poliwęglan, plexi, pcw, polietylen, polipropylen, polistyren, styrodur, PET, PETG, Dibond, Alucobond, HPL-e, MDF, OSB, Stretch i inne

Polska