Ruszyła promocja targów Kompozyt - Expo

Ruszyła promocja targów Kompozyt - Expo
Tegoroczna jesień przyniesie drugą edycję targów Kompozyt – Expo w Krakowie.

Kompozyt – Expo to impreza dla producentów surowców i materiałów przeznaczonych do produkcji wyrobów kompozytowych, jak również dla producentów gotowych wyrobów z kompozytów. Ultralekkie, bardzo wytrzymałe, odporne materiały kompozytowe o zaawansowanej strukturze i technologii wykonania stosowane są już nie tylko w lotnictwie i motoryzacji. Na szeroką skalę wykorzystywane są także m.in. w żeglarstwie, przemyśle wojskowym, telekomunikacji, medycynie i dekoratorstwie. Dlatego też targi Kompozyt – Expo wydają się w tym roku całkiem interesującym wydarzeniem.

Organizator imprezy Targi w Krakowie dla lepszej promocji targów przygotowały specjalny biuletyn.

Jakich innowacji poszukuje przemysł? Jakich firm poszukiwali zwiedzający zeszłorocznych Targów Kompozyt-Expo? Kogo zaskoczyła wizyta klientów z Arabii Saudyjskiej? Biuletyn przynosi odpowiedzi na te i inne pytania.

W Informatorze:
  • Nowości, produkty, które zostaną zaprezentowane podczas Targów Kompozyt-Expo.
  • Jak branża kompozytów rozwija się w Polsce? Jakie korzyści przyniósł firmie Baltazar Kompozyty udział w pierwszej edycji Targów Kompozyt-Expo? Wywiad z Tomaszem Zakrzewskim, prezesem firmy Baltazar Kompozyty.
  • Co przekonało firmę Milar do udziału w drugiej edycji Targów Kompozyt-Expo? Jakie są jej oczekiwania i założenia wobec targów? Wywiad z Jackiem Polewskim, prezesem firmy Milar.
  • Dlaczego włoska firma chce szukać swoich nowych klientów na Targach Kompozyt-Expo? Wywiad z Emanuele Boriero, dyrektorem generalnym firmy Polynt.
  • Jakich klientów szuka firma Krosglass, jak promuje swoją markę oraz czy ich produkty cieszą się dużym zainteresowaniem? Wywiad z Sebastianem Zborowskim, dyrektorem handlowym firmy Krosglass.

Targi Kompozyt - Expo w Krakowie odbęda się w dniach 24 - 25 listopada 2011.Czytaj więcej: Kompozyty 166 Targi 809