Sidel i Elettric80 zawierają strategiczny sojusz

Sidel i Elettric80 zawierają…

Dwie wiodące firmy, Sidel i Elettric80, zawarły strategiczny sojusz mający na celu zapewnienie kompleksowych usług w zakresie od produkcji po magazyn, centrum dystrybucji i zarządzanie logistyczne dla producentów żywności, artykułów gospodarstwa domowego i środków higieny osobistej (FHPC - Food, Home And Personal Care). Obie firmy będą działały jako punkty kompleksowej obsługi, umożliwiając producentom zwiększenie poziomu elastyczności, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju dzięki dopasowanym rozwiązaniom Smart Factory.

Obecnie, na producentów napojów i produktów FHPC mają wpływ różne czynniki, które stanowią wyzwanie dla ich wyników. Między innymi ze względu na rozwijające się rynki e-commerce, potrzeba zautomatyzowanego zarządzania magazynami i logistyką nabiera szczególnego znaczenia. Sidel i Elettric80 połączyły swoje know-how w zakresie najnowocześniejszych opakowań oraz wysoce zautomatyzowanych i zintegrowanych rozwiązań intralogistycznych, aby wspomóc producentów w utrzymaniu konkurencyjności i sprostaniu wymaganiom rynkowym na całym świecie.

- Dla firmy Sidel podstawą jest, aby zawsze słuchać naszych klientów. Strategiczny sojusz z Elettric80 to nasz sposób na osiągnięcie celu, jakim jest świadczenie naszym klientom usług od A do Z - w tym rozwiązań intralogistycznych. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą, która wyznaje te same wartości, co my; wierzę, że synergia i świetna praca zespołowa między nami przyniesie wartość dodaną nie tylko naszym klientom, ale także nam, otwierając przestrzeń dla wspólnej nauki i innowacji - mówi Monica Gimre, dyrektor generalny w Sidel Group.

- Linia pakująca z wysoce zautomatyzowanymi i zintegrowanymi obszarami intralogistyki na końcu linii stanowi przyszłość każdego zakładu produkcyjnego. Wraz z firmą Sidel robimy kolejny krok, aby rozszerzyć nasze możliwości biznesowe poprzez zwiększenie poziomu wydajności operacyjnej i zrównoważonego rozwoju naszych klientów. Jesteśmy gotowi wnieść do tego sojuszu solidną wiedzę specjalistyczną w zakresie procesów logistycznych - dodaje Enrico Grassi, dyrektor w Elettric80.

vcsprasset-3534731-689632-14f717c2-250a-4067-aded-da336412b49d-0

Czytaj więcej:

Reportaże

Forum