Siódme urodziny Plastech.pl

Siódme urodziny Plastech.pl
Nasz wortal Plastech.pl rozpoczyna świętowanie swoich siódmych urodzin. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Plany na najbliższy czas mamy ambitne: chcemy dalej się rozwijać.

Startowaliśmy w 2003 r. jako hobbystyczna strona internetowa i na początku w niczym nie przypominaliśmy dzisiejszego rozbudowanego i wielotematycznego wortalu. Zarówno pod względem zawartości, prezentowanych treści, funkcjonalności jak i szaty graficznej przedstawialiśmy się znacznie skromniej niż obecnie. Mniejsza była też liczba odwiedzających nas osób.

Z czego możemy być najbardziej zadowoleni jeśli mowa o minionych siedmiu latach? - Naszym największym sukcesem było skupienie wokół serwisu dużej społeczności firm związanych branżą. To właśnie one korzystają z serwisu i każdego dnia znajdują klientów, kontrahentów, dostawców. Zadowolenie firm i użytkowników serwisu to dla nas satysfakcja i największy motywator do dalszej pracy - opowiada Paweł Wiśniewski, właściciel serwisu.

Nad obecnym wyglądem i kształtem Plastech.pl pracuje osiem osób. Praca zespołu to nie tylko administrowanie treścią publikowaną na stronach, ale także dziennikarstwo, działania marketingowe, zarządzanie serwisem od strony informatycznej i ciągłe prace nad rozwojem platformy.

W tej chwili Plastech.pl to społeczność 18 tys. zarejestrowanych użytkowników, a także 879,2 tys. niepowtarzalnych użytkowników, którzy w 2009 r. odwiedzili nasze strony generując na nich 6,23 mln odsłon.

To także prestiżowe grono kilku partnerów wortalu, do których należą takie firmy jak Engel Polska, Plast Line, Plastigo, Ekochem, Azoty Tarnów i Scan Pack oraz wielu innych sprawdzonych reklamodawców decydujących się na promocję swojej firmy i budowanie jej wizerunku za pośrednictwem kampanii bannerowych wyświetlanych w naszym serwisie.

To także ponad 170 firm korzystających ze stworzonych przez nas wizytówek i posiadających w serwisie pakiety Premium i Plus. Dotychczasowa zawartość wortalu to też więcej niż 3,2 tys. opublikowanych wiadomości branżowych oraz ponad 38 tys. ofert biznesowych i 3,8 tys. firm w naszym Katalogu. Tak potężnej bazy danych i informacji o przemyśle tworzyw sztucznych i opakowań nie ma nigdzie indziej.

Jakie są plany naszego wortalu na 2010 r.? - Zmiany na naszych stronach w celu zwiększenia jakości oferowanych przez nas usług. Promocja serwisu i firm korzystających z niego na branżowych imprezach w Polsce (EPLA, Plastpol, Taropak, RubPlast), jak i za granicą. A także dalsze prace na angielskojęzyczną wersją naszego wortalu: Plastech.biz - dodaje Paweł Wiśniewski.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy też specjalnie dla Państwa 7-procentowe rabaty na prezentacje w Katalogu Firm oraz na Oferty B2B wyróżnione, przy złożeniu zamówienia przez internet. Dlatego warto świętować z nami i skorzystać z promocji składając zamówienie na stronie Reklama,

web


Czytaj więcej: Rocznice 36