Specjalne środki do walki z brudem


Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. zaopatruje w dodatki specjalistyczne przemysł kosmetyczny, farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny, producentów chemii budowlanej, gospodarczej i przemysłowej, farb i lakierów oraz zakłady przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Obchodzone w ubiegłym roku 10-lecie obecności firmy Biesterfeld na rynku polskim, zbiegło się z setną rocznicą światowej działalności Grupy Biesterfeld. „Sukcesy naszych pierwszych 10 lat zawdzięczamy dynamicznie rosnącemu potencjałowi i innowacyjności polskich klientów, ofercie najnowocześniejszych produktów pochodzących od światowych liderów technologii oraz zaangażowaniu naszych fachowców i dostawców w doradztwo techniczne, oferowane naszym klientom” – podsumowuje Marek Parol, prezes zarządu Biesterfeld Chemia Specjalna.

BASF The Chemical Company jest wiodącą firmą chemiczną na świecie. Swoim klientom oferuje szeroki asortyment produktów, który obejmuje: chemikalia, tworzywa sztuczne, produkty uszlachetniające, środki ochrony roślin i chemikalia specjalne, sięgając aż do ropy naftowej i gazu ziemnego. Jako wiarygodny partner dla wielu branż, dostarcza inteligentne rozwiązania oraz innowacyjne produkty, czym przyczynia się do sukcesów osiąganych przez swoich klientów. BASF stale rozwija swoje technologie, wykorzystując je do tworzenia nowych, perspektywicznych rynków. Działania BASF łączą w sobie sukces ekonomiczny, ochronę środowiska oraz odpowiedzialność społeczną, co w znaczący sposób wpływa na lepszą przyszłość. Firma zatrudnia na całym świecie ponad 95 000 pracowników. W roku 2005 koncern BASF uzyskał obrót rzędu ponad 42,7 mld Euro. BASF jest notowany na giełdach we Frankfurcie (BAS), Londynie (BFA), Zurychu (BAS) oraz w Nowym Jorku (BF). Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.basf.com

BASF Polska Sp. z o.o. jest na rynku polskim ważnym partnerem w przemyśle i rolnictwie. W swojej obecnej formie powstała w 1992 roku. Oferuje paletę ponad 8 tysięcy produktów i rozwiązań w niemal wszystkich branżach, m.in. w budownictwie, rolnictwie, petrochemii, przemyśle samochodowym, elektronicznym, włókienniczym, opakowań i artykułów spożywczych, papierniczym, kosmetycznym i środków czyszczących. BASF Polska zatrudnia łącznie 202 pracowników. Centrala firmy mieści się w Warszawie. BASF posiada także zakład premiksów w Kutnie oraz 4 pola doświadczalno-demonstracyjne, gdzie prowadzone są badania w lokalnych warunkach glebowo-klimatycznych nad nowoczesnymi środkami ochrony roślin. W Kutnie wytwarzane są mieszanki do pasz dla zwierząt, które spełniają najwyższe światowe standardy jakości (ISO 9001:2000 i ISO 140001). W roku 2005 BASF Polska osiągnęła obrót przekraczający 1,24 mld PLN.

brak
 

Chemikalia, środki uszlachetniające, tworzywa sztuczne, poliuretany

Polska