Startuje konkurs wymyślony przez Zakłady Azotowe Kędzierzyn

Rozpoczyna się druga edycja konkursu fotograficznego "Złap Zająca", którego organizatorem jest Sekretariat Programu "Odpowiedzialność i Troska" a pomysłodawcą Zakłady Azotowe Kędzierzyn Spółka Akcyjna.

Konkurs fotograficzny "Złap Zająca" to akcja polowania na nietypowe i czułe miejsca Ziemi. Rywalizacja ta ma za zadanie integrację środowiska branżowego i załóg pracowniczych 37 firm skupionych w Programie "Odpowiedzialność i Troska" we wspólnym celu, jakim jest ochrona środowiska, edukacja poprzez poznanie świata zwierząt i roślin w ich ekosystemie oraz uwrażliwienie na potrzebę ochrony przyrody w życiu codziennym.

- W pierwszej edycji konkursu "Złap Zająca" wzięli udział pracownicy z 13 firm - Realizatorów Programu. Zeszłoroczne doświadczenia wskazują na to, że ciekawe i nietypowe fotografie polskiej flory i fauny można zrobić nawet na terenie zakładu pracy. Fotograficzne polowania na naturę pozwala nie tylko w ciekawy sposób spędzić wolny czas, ale przede wszystkim pozwala poznać do tej pory nieznane obszary naszego otoczenia - mówi Joanna Kowalska, konsultant Programu.
-
Przez cały czas trwania konkursu na stronie www.rc.com.pl będzie aktualizowany serwis informacyjny "Złap Zająca", w którym to zawarte będą wszystkie bieżące informacje dotyczące konkursu wraz z informacjami dla mediów oraz uczestników czy galerią zdjęć z pierwszej edycji.

Czytaj więcej: Nagrody 210

Plastyfikatory do tworzyw sztucznych (Oxoviflex®, Oxoplast®), alkohole OXO, aldehydy
 

Aktualizacja

Plastyfikatory do tworzyw sztucznych (Oxoviflex®, Oxoplast®), alkohole OXO, aldehydy

Polska, 47-220 Kędzierzyn Koźle, Mostowa 30A