Sukces na targach Fakuma 2018

Sukces na targach Fakuma 2018…
Od 16 do 20 października 2018 r., w ramach targów branżowych Fakuma w niemieckiej miejscowości Friedrichshafen, firma Arburg stworzyła odwiedzającym możliwość zapoznania się z przyszłością technologii wtrysku. W centrum uwagi umieszczono "Road to Digitalisation".

Cyfryzacja i nowa koncepcja kolorystyczna

"Na targach Fakuma 2018 wszystko było harmonijnie dopracowane: ambitna technologia o ambitnym wyglądzie zaprezentowana w ambitny sposób", podsumował Michael Hehl, współwłaściciel i rzecznik prasowy zarządu Arburg. W centrum uwagi znalazły się "Road to Digitalisation" oraz nowa, nowoczesna kolorystyka, powstała z połączenia odcienia miętowego oraz jasno- i ciemnoszarego, w której pokazano po raz pierwszy wszystkie maszyny Allrounder. Korzystając "Road to Digitalisation" przedstawiono w praktyczny sposób i w oparciu o cyfrowe produkty i usługi drogę, którą klienci mogą kroczyć z firmą Arburg, by zapewnić sobie sukcesy w cyfrowej przyszłości.

Innowacyjne produkty, technologie i zastosowania

Do pozostałych atrakcji zaliczyć można premierę wtryskarki Allrounder 820 H w wersji Packaging i stylistyce typu Clamp, maszynę "pod klucz" z nowym systemem Scada Arburg Turnkey Control Module (ATCM) oraz automatyczny wtrysk mikro LSR. Prezentacje na stoiskach firmy Arburg i na stoiskach partnerów uzupełniały dodatkowe, innowacyjne możliwości zastosowania maszyn Allrounder i freeformer. W odrębnym miejscu prowadzona była zaś rekrutacja.

Arburg - Fakuma 2018


Źródło: Arburg


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233


Reportaże

Forum

Bronio

Białe smugi blisko punktu wtrysku PA 66+30GF 2019-05-17

Uoop90

Wpływ parametrów procesu frezowania na twardość tworzyw 2019-05-08

Pawel74

Geometria ślimaka PVC , PP 2019-04-18

Iebm

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-04-15

Iebm

Zamykanie rdzeni 2019-04-15