Targi SyMas 2012

Targi SyMas 2012 W najbliższą środę i czwartek odbędą się w Krakowie targi SyMas.

Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas, którym towarzyszyć będą Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji, to wydarzenie organizowane przez grupę easyFairs. Odbędą się w Hali Targów w Krakowie.

Zgromadzą m.in. takie firmy jak Pruftechnik Wibrem, Kluber Lubrication Polska, Weidmuller, Elmetal Zakład, Znakowania Instalacji Przemysłowych, Nederman Polska.

Jak przekonują organizatorzy targów, w tym roku program towarzyszący wystawie zapowiada się wyjątkowo ciekawie, a jedną z atrakcji będzie możliwość uczestnictwa w Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu. Podczas szkoleń będą poruszane m.in. takie tematy jak optymalizacja poziomu zużycia energii w zakładzie przemysłowym (Efekt Technologies); zasady dobrej praktyki inżynierskiej dotyczącej gospodarki sprężonym powietrzem w zakładach przemysłowych (Aria-C); efektywność energetyczna i zasady określania oszczędności energii i wody w przemyśle (FEWE).

Stałą częścią targów tworzonych przez easyFairs są seminaria LearnShops. Prezentacje odbywają się w otwartej przestrzeni targowej, w roli prelegentów występują specjaliści z branży.

Poniżej zamieszczamy plan seminarium LearnShops.
program_symas_2012.pdf

Targi SyMasCzytaj więcej:
Targi 1169