Trzecia edycja Raportu Satysfakcji z wdrożonego ERP

Trzecia edycja Raportu Satysfakcji z wdrożonego ERP
Redakcja portalu decyzje-it.pl zaprasza do zapoznania się z najnowszą publikacją pt. Raport Satysfakcji w wdrożonego ERP.

Dokument stanowi kontynuację badań zespołu z serwisu decyzje-it.pl nad poziomem satysfakcji menedżerów polskich przedsiębiorstw z wykorzystywanych systemów klasy ERP. W poprzedniej edycji raportu badano projekty wyboru i wdrożenia systemów ERP, jakie przeprowadzone zostały w przedsiębiorstwach dystrybucyjnych. W tej edycji raportu zajęto się analizą poziomu zadowolenia menedżerów w przedsiębiorstwach usługowych.

Analizując treść raportu warto, zdaniem jego twórców, zwrócić uwagę na następujące zagadnienia:

Czy menedżerowie przedsiębiorstw usługowych dokonaliby tego samego wyboru, co w dniu ich poprzednich decyzji?

Czy te same systemy cieszą się porównywalnym zainteresowaniem wśród menedżerów firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych?

Czy wdrożenie w firmie usługowej trwa dłużej, a zatem pochlania więcej pieniędzy niż w firmie dystrybucyjnej lub produkcyjnej?

Czy rośnie dynamika inwestycji w systemy ERP w Polsce w firmach usługowych?

Czy jakość wdrożeń i satysfakcji menedżerów zmieniła się w okresie ostatnich pięciu lat?

- Wierzymy, że wyniki badania, zebrane wnioski oraz komentarze będą przydatne w procesach decyzyjnych i inwestycyjnych w zakresie systemów ERP i pomocne ich dostawcom w ciągłym podnoszeniu jakości swoich produktów i usług – tłumacza autorzy badania.

Raport jest już dostępny na stronach serwisu

Czytaj więcej: Ludzie i firmy 363