Tworzywa sztuczne dla górnictwa, energetyki i hutnictwa

Tworzywa sztuczne dla górnictwa, energetyki i hutnictwa
Firma igus, znana jako producent m.in. polimerowych łożysk, elastycznych przewodów i prowadników, zaprezentuje swoją ofertę podczas tegorocznych targów PTG w Katowicach (8-11 września) i Energetab w Bielsku-Białej (15-17 września).

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego PTG są organizowane w katowickim Spodku (al. Korfantego 35). Na stoisku 20 w pawilonie A firma igus zaprezentuje rozwiązania, które mogą być stosowane w branży górniczej, hutniczej i energetycznej, m.in. systemy zasilania w formie e-prowadników z elastycznymi przewodami do połączeń ruchomych.

Natomiast podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich Energetab firma zaprezentuje na stoisku 22 w pawilonie J np. elastyczne przewody do połączeń ruchomych tj. przewody sterownicze, silnikowe, do transmisji danych, BUS-owe, układu pomiarowego, światłowody i przewody specjalne, oraz e-prowadniki kablowe służące do ochrony przewodów w aplikacjach pracujących w ciągłym ruchu.

Ponadto na obu ekspozycjach obejrzeć będzie można pozostały asortyment firmy igus, m.in. polimerowe łożyska ślizgowe oraz prowadnice liniowe.


Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych
 

Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych

Polska