Tworzywa sztuczne dla górnictwa, energetyki i hutnictwa

Tworzywa sztuczne dla górnictwa…
Firma igus, znana jako producent m.in. polimerowych łożysk, elastycznych przewodów i prowadników, zaprezentuje swoją ofertę podczas tegorocznych targów PTG w Katowicach (8-11 września) i Energetab w Bielsku-Białej (15-17 września).

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego PTG są organizowane w katowickim Spodku (al. Korfantego 35). Na stoisku 20 w pawilonie A firma igus zaprezentuje rozwiązania, które mogą być stosowane w branży górniczej, hutniczej i energetycznej, m.in. systemy zasilania w formie e-prowadników z elastycznymi przewodami do połączeń ruchomych.

Natomiast podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich Energetab firma zaprezentuje na stoisku 22 w pawilonie J np. elastyczne przewody do połączeń ruchomych tj. przewody sterownicze, silnikowe, do transmisji danych, BUS-owe, układu pomiarowego, światłowody i przewody specjalne, oraz e-prowadniki kablowe służące do ochrony przewodów w aplikacjach pracujących w ciągłym ruchu.

Ponadto na obu ekspozycjach obejrzeć będzie można pozostały asortyment firmy igus, m.in. polimerowe łożyska ślizgowe oraz prowadnice liniowe.


Producent prowadników przewodów oraz łożysk
 

Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych

Polska