Tworzywowe wiaderka w służbie ekologii

Jedyny dostawca opakowań plastikowych do śledzi

Jakie kryteria wyboru stosują Państwo, rozważając współpracę z dostawcą opakowań? Dla firmy Tenax, czyli duńskiego producenta śledzi, najważniejsze kwestie pod tym względem to wysoka jakość wiaderek, stałe dostawy i współpraca oparta na jasnych zasadach. Obecnie firma RPC Superfos jest jedynym dostawcą opakowań plastikowych dla Tenax.

Przedsiębiorstwo Tenax to jeden z najlepszych duńskich producentów wyrobów śledziowych, którego asortyment obejmuje najwyższej jakości śledzie: marynowane, solone lub fermentowane w tradycyjny sposób, przeznaczone zarówno dla detalistów, jak i dla branży gastronomicznej. W ofercie skierowanej do branży gastronomicznej Tenax wykorzystuje wiaderka SuperFlex® z tworzywa sztucznego produkcji RPC Superfos – obecnie jedynego dostawcy opakowań plastikowych dla tej duńskiej firmy.

Ciągłość dostaw jest dodatkowym atutem

- Kiedy przejęliśmy przedsiębiorstwo Lykkeberg, które prowadzi działalność podobną do naszej, nadszedł czas, aby ponownie rozważyć kwestię logistyki opakowań dla naszych produktów. Nasz wybór padł na RPC Superfos. Opakowanie SuperFlex® doskonale wpasowuje się w naszą produkcję i cenimy sobie ciągłość dostaw zapewnianą przez ich wytwórcę. Nasze potrzeby logistyczne wymagają, abyśmy utrzymywali stabilną liczbę opakowań w magazynie - nigdy nie za mało i nie za dużo. Praca z RPC Superfos oznacza, że możemy osiągnąć taką równowagę. Doceniamy ich zaangażowanie i wiedzę, jak również ich prostolinijność - mówi Claus Thyrre, Kierownik ds. Kluczowych Klientów w Tenax.

Najwyższej jakości śledź w najwyższej jakości wiaderkach

Ponieważ wyroby śledziowe firmy Tenax to prawdziwe delikatesy produkowane ze szczerą pasją, opakowanie musi przekonywać konsumentów o tej najwyższej jakości. Łatwe w obsłudze szczelne wiaderko SuperFlex® wysyła wszystkie takie właściwe sygnały, a poza tym jest ozdabiane podczas etykietowania w procesie produkcji.

Tworzywa sztuczne oznaczają bezpieczeństwo w kuchni

Ogromne możliwości, jeżeli chodzi o projektowanie grafiki, pozwalają nam pokazać kierownikom kuchni i managerom ds. cateringu nowe i ekscytujące sposoby na podanie naszych śledzi – mówi Claus Thyrre. Komentuje także najważniejsze zalety opakowań z tworzyw sztucznych: - Tworzywa sztuczne są lekkie, a zatem łatwe w transporcie. A co ważniejsze - nie tłuką się. Praca z wyrobami śledziowymi w profesjonalnych kuchniach musi być bezpieczna, a dzięki SuperFlex® nie ma ryzyka stłuczonego szkła - dodaje Thyrre.