VI edycja targów Kompozyt-Expo w Krakowie

VI edycja targów Kompozyt-Expo w Krakowie
Większe, międzynarodowe i z wieloma dodatkowymi atrakcjami, podnoszącymi prestiż wydarzenia - takie właśnie będą 6. Międzynarodowe Targi Kompozyt-Expo, które są dziś najważniejszą imprezą kompozytową w kraju i jedną z najważniejszych w tej części Europy. Kolejna edycja targów cieszy się rekordowym zainteresowaniem uczestników oraz jeszcze mocniej podkreśla rolę kompozytów we współczesnym świecie.

W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków pojawią się następcy Roberta Kubicy. Nie będą to jednak kierowcy, a najzdolniejsi młodzi konstruktorzy bolidów, którzy pochwalą się swoimi osiągnięciami w specjalnej strefie Pole Position Exhibition. Historyczne, bo pierwsze spotkanie teamów złożonych z najlepszych inżynierów samochodowych, odbędzie się właśnie podczas targów Kompozyt-Expo. Jest to wspólna inicjatywa firmy C-L Sp. z o.o. oraz Targów w Krakowie.

Uzupełnieniem strefy bolidów będzie wystawa Kompozyt Life Art. Gallery, prezentująca przedmioty wykonane z materiałów kompozytowych. Podczas tegorocznej edycji targów ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców, wśród których znalazły się czołowe firmy z Polski i zagranicy (m.in. z Czech, Francji, Holandii, Japonii, Luksemburga, Niemiec, Portugalii, Szwajcarii, Turcji, USA oraz Węgier). Co ważne, w porównaniu z poprzednimi edycjami, targi będą zorganizowane na większej powierzchni.

Jak przystało na imprezę o światowym wymiarze, każdego roku w Krakowie udanym kontaktom biznesowym towarzyszy wymiana informacji, doświadczeń i wiedzy. Tegoroczna edycja to niezwykle ciekawe pokazy w Strefie Prezentacji Technicznych, a także warsztaty oraz seminaria.

Przydatne szczegóły dotyczące wystawy znaleźć można w drugim numerze Biuletynu Targowego. Zamieszczono w nim m.in. listę wystawców, plan hali i program towarzyszący. Więcej informacji odnaleźć można także na stronie internetowej targów.

Kompozyt-Expo 2015


Czytaj więcej: Kompozyty 165