Volkswagen zaczyna pracę na maszynie IntElect firmy Sumitomo (SHI) Demag

Dzięki sprzedaży ponad 5 000 maszyn rocznie, Sumitomo Heavy Industries uchodzi za jednego z największych producentów wtryskarek na świecie.

Główny zakład w Japonii (Chiba) produkuje maszyny o małych i średnich siłach zamknięcia. Około 95% wszystkich dostarczanych wtryskarek charakteryzuje się w pełni elektryczną koncepcją napędu.

Główny zakład Demag w Niemczech (Schwaig) skupia się na produkcji hydraulicznych maszyn Systec oraz hybrydowych i szybkobieżnych wtryskarek o wysokiej wydajności z serii El-Exis. Wychodząc naprzeciw wzrastającemu znaczeniu elektrycznej techniki napędowej wtryskarek, firma Sumitomo (SHI) Demag stworzyła z dawnego zakładu w Wiehe (Turyngia, Niemcy) światowe kompetentne centrum dla maszyn elektrycznych. Zakład w Wiehe dostarcza odbiorcom na całym świecie elektryczne wtryskarki IntElect o sile zamknięcia do 4.500 kN oraz hydrauliczne maszyny serii Systec do 1 200 kN.

W Ningbo (Chiny) firma Sumitomo (SHI) Demag ciągle prowadzi, aktywny od 1998 roku, dawny zakład Demag. Od roku 2007 spółka-córka Demag Plastics Machinery (Ningbo) Co., Ltd. posiadała własny, nowo wybudowany zakład, który został następnie przeniesiony na nawy teren fabryczny o powierzchni 11 000 m2. Program produkcji maszyn w tym zakładzie obejmuje serię Systec C o sile zamknięcia od 500 do 10 000 kN. Maszyny te dostarczane są na rynek azjatycki.

Dzięki swojej rozwiniętej sieci w zakresie dystrybucji i serwisu, w skład której wchodzą spółki-córki i przedstawicielstwa, firma Sumitomo (SHI) Demag jest obecna na wszystkich ważnych rynkach przemysłowych.

Sumitomo IntElectCzytaj więcej: Wtryskarki 450

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 20.000 kN, które mają zastosowanie w wielu
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 20.000 kN, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu na całym świecie: w przetwórstwie tworzyw wtryskarki elektryczne, wtryskarki hydrauliczne, roboty, serwis

Polska, 42-200 Częstochowa, Jagiellońska 81/83

Iebm
Iebm

Wysłany: 2013-02-20 17:32:49

Wszystko ok . Tylko z artykułu nie wynika , dlaczego cykle były krótsze i odpadów było mniej ( od czego ? Od wtrysku na maszynie hydraulicznej ? Elektrycznej innej firmy ? Dlaczego , skoro czas cyklu zależy przede wszystkim od technologii wtrysku ?