W&H otwiera w Polsce spółkę - córkę

W&H otwiera w Polsce spółkę…
Po trzydziestu latach działalności w Polsce poprzez pośredników, firma Windmöller & Hölscher, niemiecki producent maszyn do produkcji opakowań giętkich i urządzeń do pakowania, założyła własną firmę-córkę w Polsce. W ciągu ostatnich pięciu lat firma podwoiła swoje obroty w Polsce. W&H chce rozszerzyć swoja ofertę dla polskich klientów m.in. poprzez wprowadzenie usług serwisowych i doradztwa technicznego świadczonych przez lokalnych obsługę techniczną. Siedziba spółki Windmöller&Hölscher Sp. z o.o. znajduje się w Warszawie. Torsten Berding, dotychczasowy kierownik sprzedaży w Europie Północnej, obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego nowej spółki.

- Wraz z nową spółką jako oddziałem sprzedaży i serwisu rozbudowujemy swoje moce produkcyjne wyjaśnia Torsten Berding. - W przyszłości obsługę polskich klientów zapewni łącznie ośmiu pracowników sprzedaży i techników serwisowych. Części zamienne będzie można również zamawiać bezpośrednio w Warszawie.

Historia marki Windmöller & Hölscher KG sięga 1869 roku, kiedy to zostały stworzone opakowania i kapsułki o przeznaczeniu farmaceutycznym. Dziś jest to przedsiębiorstwo plasujące się w czołówce producentów maszyn do produkcji opakowań giętkich i urządzeń do pakowania.

Torsten Berding

Torsten Berding - dyrektor Windmöller&Hölscher Sp. z o.o.

JL
Źródło: Windmöller&Hölscher KG

Reportaże

Forum

Bronio

Białe smugi blisko punktu wtrysku PA 66+30GF 2019-05-17

Uoop90

Wpływ parametrów procesu frezowania na twardość tworzyw 2019-05-08

Pawel74

Geometria ślimaka PVC , PP 2019-04-18

Iebm

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-04-15

Iebm

Zamykanie rdzeni 2019-04-15