Więcej opakowań od Kram Polska

Więcej opakowań od Kram Polska
Firma Kram wybuduje nowy zakład produkujący opakowania.

Firma kupiła w Ostrowcu Świętokrzyskim działkę o powierzchni dwóch hektarów i wybuduje na niej zakład produkcji opakowań papierowych wraz z drukarnią fleksograficzną. Powstanie obiekt przemysłowy z liniami do produkcji kubków i torebek papierowych. Przewidywana wartość nakładów inwestycyjnych wyniesie docelowo 10 mln zł. Inwestor planuje zatrudnić łącznie do 50 osób.

Firma Kram Polska zajmuje się produkcją folii barierowych, folii „oddychających” – jest w tym zakresie jedynym takim producentem w naszej części Europy. Wytwarza ponadto opakowania papierowe w postaci kubków oraz maszyn i urządzenia do ich wytwarzania. Spółka dostarcza swoje produkty dla koncernów - liderów poszczególnych branż oraz dla dużych i średnich zakładów mięsnych, zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego. Wśród odbiorców są m.in. Coca Cola, Tchibo, Nestle, czy Orlen. I to właśnie z myślą o nich planowana jest nowa inwestycja.

W2010 r. Kram Polska miał 60 mln zł przychodów ze sprzedaży i około 3 mln zł zysku netto.

Czytaj więcej: Inwestycje 718

brak
 

Producent foli spożywczej PVC, Producent kubeczków papierowych, Producent opakowań papierowych, handel opakowaniami do żywności.

Polska