Wittmann Group na targach Plastpol

Spora część naszej prezentacji będzie dotyczyć urządzeń suszących i podających tworzywa. Zaprezentujemy suszarki Wittmann Aton G, w których do suszenia jako sito molekularne wykorzystywane jest obracające się koło segmentowe. Pokażemy także suszarki z sitami molekularnymi serii Wittmann Drymax primus E. Dla klientów zainteresowanych rozwiązaniami związanymi z systemami centralnego suszenia i podawania zaprezentujemy suszarkę Drymax E300 z dwoma zbiornikami suszącymi Silmax E oraz stację sprzęgającą Codemax. Stacja sprzęgania wyposażona będzie w skaner kodów RFID i będzie współpracować z sterowaniem Wittmann M7.3 IPC.

Klienci stosujący barwienie surowca w trakcie procesu z pewnością z zainteresowaniem zapoznają się z urządzeniem dozującym wagowo Wittmann Gravimax primus G14. W urządzeniu tym wykorzystano zawory dozujące, które są niewrażliwe na postać dozowanego materiału i zapewniają stałe i powtarzalne dozowanie.

Osobny blok prezentacji poświęcony zostanie termostatowaniu form wtryskowych. Zaprezentujemy całą gamę termostatów Wittmann Tempro o różnych konstrukcjach i różnych temperaturach pracy.

Nie zapomnimy również o obszarze związanym z recyklingiem i pokażemy nowe rozwiązania Wittmann w zakresie młynków przy stanowiskowych. Na targach Plastpol planujemy premierowy pokaz młynków wolnoobrotowych Wittmann S-Max , które odznaczają się bardzo małymi gabarytami i niskim poziomem emisji hałasu. Podczas targów zaprezentujemy młyn Wittmann S-Max 2 o wydajności rozdrabniania ca 12 kg/h.

Oferta nasza nie ograniczy się jednak tylko do strony technicznej. Staramy się bowiem jak najbardziej dostosować nasze oferty do wymagań Klientów także w zakresie możliwości finansowania zakupu naszych produktów. Dlatego też wspólnie z firmą Millenium Leasing przedstawimy ofertę na wynajem naszych maszyn i robotów. Liczymy, że ta forma finansowania może spotkać się z zainteresowaniem wielu z naszych gości.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie w jednym miejscu będą mogli Państwo zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami dotyczącymi całej palety urządzeń przetwórstwa tworzyw sztucznych, poznać kierunki ich rozwoju, a także uzyskać kompetentną pomoc w zakresie realizowanych przez siebie projektów.

Wittmann S-Max 2
Wittmann S-Max 2

Wittmann Battenfeld Polska Sp. z o.o.

info@wittmann-group.pl

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Radziejowicka 108, Adamowizna