Wrażenia jak na #F1! Targi Kompozyt-Expo już za miesiąc

Wrażenia jak na #F1! Targi…

Gdzie znajdziemy kompozyty? Większość z nas z pewnością pomyśli o deskach kompozytowych na taras, być może o podwoziach sportowych samochodów. Jednak wszędzie tam, gdzie potrzebujemy lekkiego i wytrzymałego materiału - wkraczają kompozyty, otaczając nas z każdej strony, z lądu i z powietrza! Elementy samolotów i rakiet, łódź solarna, narty czy stolik kawowy - to tylko kilka przykładów z wystawy targowej podczas Targów Kompozyt-Expo. W strefach pokazowych studenci zaprezentują innowacyjne projekty: zero-emisyjną łódź solarną, bolidy (w tym symulator jazdy!), a nawet model protezy stopy przeznaczonej do wspinaczki ściankowej.

Wśród wystawców znajdziemy wiele czołowych firm z branży, m.in.: Milar, C-L, Sarzyna Chemica., Lerg, Amargo, Krosglass, GDP Koral, s.r.o., Berlac AG, iprotex GmbH & Co. KG, Walter Mäder AG (Mader Group) czy Celag Srl. Katalog wystawców: https://kompozyt.exposupport.pl/en-us/wystawcy


kompo-1

Tradycyjnie, nie może zabraknąć niezwykle bogatego programu merytorycznego! Targom towarzyszyć będą: konferencja Hydrogen-Composites-Future oraz warsztaty eksperckie. Praktycy i teoretycy z całej Europy będą dyskutować m.in. o: technologiach wodorowych, możliwości rozwoju i współpracy regionów, zastosowaniu kompozytów w sprzęcie sportowym, a także recyklingu materiałów kompozytowych. Premierowo na wspólnym stoisku zaprezentują się członkowie Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych oraz Composites United e.V - najważniejszego europejskiego stowarzyszenia zajmującego się kompozytami.

Dbając o rozwój małych i średnich przedsiębiorstw z regionu Województwo Małopolskie zaprosi do uczestnictwa w targach 17 przedsiębiorców z branż związanych z kompozytami i technologią wodorową.

Spotkajmy się w Krakowie!

28-29 września 2022

Pobierz bilet: https://kompozyt-expo.pl/
Zapytaj o stoisko: kompozyty@targi.krakow.pl

www.facebook.com/kompozytexpo
https://www.linkedin.com/showcase/kompozyt-expo%C2%AE


Czytaj więcej:
Targi 1283
Rynek 1103