Zasmakuj w RubPlast EXPO

Zasmakuj w RubPlast EXPO
Trwają przygotowania do trzeciej edycji targów RubPlast Expo w Sosnowcu. Organizatorzy wymyślili już nawet slogan jesiennej wystawy.

„Zasmakuj w RubPlast EXPO…”- Pod tym apetycznym hasłem Expo Silesia trwają przygotowania do trzeciej edycji Targów RubPlast EXPO, która odbędzie się w dniach 17-19 listopada. Już teraz stan zgłoszeń przekracza liczbę ubiegłorocznych wystawców, a organizatorzy zapowiadają w tym roku niepowtarzalne wydarzenie dla branży przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.

Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie nowatorskich pomysłów organizatorów, z których najświeższym jest Strefa Designu. Włączenie do targów segmentu wzornictwa ma na celu zbudowanie platformy wzajemnych kontaktów pomiędzy firmami przetwórstwa tworzyw sztucznych a projektantami. Wydarzenie z pewnością swoją oryginalnością przyciągnie uwagę odwiedzających. Strefie towarzyszyć będzie pokonkursowa prezentacja nagrodzonych w konkursie Śląska Rzecz organizowanym przez Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości z Cieszyna.


Natomiast kontynuacja Strefy Wiedzy pozwoli wystawcom na zapoznanie się z najnowszymi rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów. Dodatkowo w tym roku pojawi się także Strefa HQ Wtryskarek. Udostępni ona powierzchnie pod maszyny bez konieczności dodatkowego stoiska ekspozycyjnego.

Warto przypomnieć, że termin Targów RubPlast EXPO nie jest przypadkowy. Organizacja targów w Polsce, bezpośrednio po światowej wystawie K 2010 w Düsseldorfie, to optymalny moment do promocji wszelkich nowości na krajowym rynku jeszcze w tym roku. Warto pamiętać, że Targi RubPlast EXPO są połączone z Targami Automatyki, Robotyki, Hydrauliki oraz Pneumatyki. To atrakcyjna kompilacja dla przetwórców tworzyw sztucznych, którzy w Expo Silesia znajdą swoich partnerów biznesowych.

Czytaj więcej: Targi 809