Kraiburg TPE GmbH & Co. KG

Wiodący producent elastomerów termoplastycznych

Kraiburg TPE GmbH & Co. KG

Kraiburg TPE GmbH & Co. KG

ul. Friedrich-Schmidt-Strasse 2
84478 Waldkraiburg
Niemcy
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

KRAIBURG TPE (www.kraiburg-tpe.com) jest globalnym dostawcą elastomerów termoplastycznych. Będąc częścią Grupy KRAIBURG założonej w 1947r i prowadząc bezpośrednią działalność od 2001r, KRAIBURG TPE nieprzerwanie rozwija swoją ofertę z zakresu miękkich tworzyw termoplastycznych, dzięki czemu jest dzisiaj liderem w zakresie produkcji materiałów TPE.

kraiburg-tpe_granules

Za pośrednictwem fabryk zlokalizowanych w Niemczech, USA oraz Malezji, firma oferuje szeroką gamę produktów stosowanych w branży motoryzacyjnej, przemyśle technicznym, branży konsumenckiej oraz w szczególnie wymagających zastosowaniach medycznych. Linie produktów THERMOLAST®, COPEC®, HIPEX®, oraz For Tec E® mogą być przetwarzane poprzez wtrysk lub wytłaczania i oferują szereg unikalnych korzyści produkcyjnych i konstrukcyjnych. KRAIBURG TPE to również innowacyjne technologie, globalna orientacja na wymagania klienta, indywidualne rozwiązania produktowe i specjalistyczne wsparcie techniczne.

kraiburg-tpe_headquaters


Firma posiada certyfikaty ISO 50001 w swojej siedzibie w Niemczech oraz ISO 9001 i ISO 14001 w pozostałych fabrykach na świecie. W 2018r, firma KRAIBURG TPE z przeszło 640 pracownikami na świecie, osiągnęła przychody w wysokości 189 milionów €.

Osoba kontaktowa:
Maciej Duszczyk
Tel. +48 664 149 901
E-Mail: maciej.duszczyk@kraiburg-tpe.com