Data:
-
Miejsce:
Rzeszów, Polska ,
Centrum Konferencyjne Hilton Garden Inn., obiekty Politechniki Rzeszowskiej.

Organizator:
Fundacja Innopolis, ul. Kopernika 1/23, 35-959 Rzeszów
Tel.:
+48 662 920 460
Fax:
+48 17 85 22 661
www:
www.forum-innowacji.eu
e-mail:
k.bak@forum-innowacji.eu
W dniach 17-19 czerwca 2015 r. odbędzie się VI Forum Innowacji. Podczas dwóch pierwszych dni uczestnicy wydarzenia obradować będą w Centrum Konferencyjnym Hotelu Hilton Garden Inn. Natomiast, w dniu 19 czerwca 2015 r., obrady przeniesione zostaną do obiektów Politechniki Rzeszowskiej. Zlokalizowane zostanie tam wydarzenie towarzyszące szóstemu Forum Innowacji - Forum Technologii Kosmicznych i Satelitarnych.

Tegoroczne Forum Innowacji to już szósta edycja. Wszystkie poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Formuła tego wydarzenia przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata biznesu, nauki i polityki, a także wykłady gości specjalnych oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych. Tematyka dotychczasowych forów dotyczyła innowacji w takich dziedzinach jak: energetyka, naturalne źródła energii, lotnictwo, komunikacja, informatyka, medycyna, motoryzacja, czy turystyka. Poruszano też zagadnienia własności intelektualnej, roli klastrów, a także znaczenia badań naukowych dla rozwoju gospodarki. Zagadnienia poszczególnych edycji Forum Innowacji dobierane są tak, aby dotyczyły aktualnych wydarzeń w Polsce i na Podkarpaciu. Forum Innowacji jest platformą wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy naukowcami, przedsiębiorcami, samorządowcami i politykami. Zderzenie różnych poglądów może zaowocować jeszcze bardziej dynamicznym rozwojem danej branży.

Hasło VI Forum Innowacji brzmi: "Tworzywa sztuczne w zgodzie z naturą". Przemysł tworzyw sztucznych to jeden z pięciu najbardziej innowacyjnych sektorów gospodarki Unii Europejskiej. Stale się rozwijając i dostarczając nowatorskich materiałów i rozwiązań, bezpośrednio wpływa na wzrost gospodarczy i rozwój kluczowych sektorów przemysłu, jak energetyka, motoryzacja czy budownictwo. Obrady tegorocznego Forum Innowacji będą okazją do analizy przemysłu tworzyw sztucznych w Polsce i na świecie oraz innowacyjnych technologii opracowywanych i wdrażanych w tej dziedzinie. W ramach prezentacji i paneli dyskusyjnych poruszone zostaną również tematy związane z zastosowaniem rozwiązań przyjaznych dla środowiska oraz zagadnienia dotyczące przemysłu chemicznego. Obrady skoncentrowane wokół tej tematyki odbywać się będą w dn. 17 i 18 czerwca w Centrum Konferencyjnym Hilton Garden Inn.

Forum

Sieah123

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-17

Fsrednicki

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-12

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże