Data:
-
Miejsce:
Kijów, Ukraina ,
International Exhibition Centre, 15 Brovarsky Ave.

Organizator:
TARGI KIELCE, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce
Tel.:
+48 41 3651230
Fax:
+48 41 3456261
www:
www.targikielce.pl
e-mail:
plastukraina@targikielce.pl

Najnowocześniejsze technologie przetwórcze, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, opakowania, wzornictwo, szeroki wybór tworzyw sztucznych oraz recykling. To tylko niektóre atrakcje, które znaleźć będzie można podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTUKRAINA, które rozpoczną się w Kijowie już 23 września. To ukraińska edycja największej wystawy branży tworzyw sztucznych nie tylko w Polsce, ale także w Europie Wschodniej - PLASTPOL.

Wraz z rozwojem branży zakres wystawy jest systematycznie poszerzany o coraz to nowsze technologie i urządzenia stosowane w rozwijających się dziedzinach przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Na wystawie PLASTUKRAINA prezentowane jest niemal wszystko, począwszy od wczesnych etapów produkcji plastiku na jego utylizacji i recyklingu kończąc. Znaleźć można tu przede wszystkim maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty oferują również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych.

Lokalizacja wystawy nie jest przypadkowa. Ukraina, od kilku lat, odnotowuje znaczny, stały wzrost gospodarczy, stanowiąc coraz korzystniejsze biznesowe pole działania w zakresie przedsiębiorczości, zwłaszcza dla przedsiębiorców zagranicznych.

Targi PLASTUKRAINA odbędą się już po raz piąty. W 2007 roku wystawa zgromadziła blisko 100 wystawców z 8 krajów świata, przede wszystkim z Azji. Impreza jest zagranicznym odpowiednikiem bijących rekordy popularności wśród wystawców za całego świata oraz zwiedzających targów PLASTPOL, które w maju 2008 roku odbyły się w Kielcach już po raz dwunasty.

Łącząc praktykę z teorią, tradycyjnie już, Międzynarodowym Targom Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych towarzyszyć będzie bogaty program branżowych spotkań.


  Organizator :
Targi Kielce S.A.

Targi Kielce S.A.

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Poprzednie edycje