AMI zaprasza gości na targi w Brukseli i Bombaju

Cieszące się ogromnym powodzeniem targi Compounding World Expo i Plastics Recycling World Expo zadebiutują w przyszłym roku w Indiach. Bazując na swoich osiągnięciach w Europie i Ameryce w ciągu ostatnich pięciu lat, te wiodące w branży wydarzenia wystawiennicze odbędą się w Bombaju w dniach 14-15 maja 2025 roku.

Rozpoczęcie targów Compounding World Expo i Plastics Recycling World Expo w Indiach następuje w momencie, gdy indyjski rynek doświadcza szybkiego wzrostu i rozwoju. Wystawy i związane z nimi konferencje zapewnią przedsiębiorcom platformę do odkrywania najnowszych technologii i trendów, porównywania ofert dostawców i nawiązywania kontaktów.

AMI, założyciel i organizator targów z siedzibą w Wielkiej Brytanii, współpracuje z bombajską firmą Polymerupdate, aby zapewnić sukces wydarzeń w Indiach. Polymerupdate jest dostawcą informacji i danych dla rynku polimerów i współorganizuje konferencje RACE na temat recyklingu tworzyw sztucznych w Indiach. Współpraca ta łączy wiedzę i zasoby obu firm, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym.

- Cieszymy się, że możemy wprowadzić targi Compounding World Expo i Plastics Recycling World Expo do Indii - powiedział Andy Beevers, dyrektor ds. wydarzeń w AMI. - Ta premiera jest bezpośrednią odpowiedzią na prośby branży i jesteśmy przekonani, że nasze wydarzenia zapewnią cenną platformę wymiany wiedzy, możliwości biznesowych i współpracy w sektorach compoundingu i recyklingu tworzyw sztucznych.

Sajjid Mitha, CEO i założyciel Polymerupdate, dodał: - Oczekuje się, że indyjska gospodarka wzrośnie w nadchodzących latach o imponujące 7%. Wśród wielu dobrze ugruntowanych sektorów przemysłu w indyjskiej gospodarce, tworzywa sztuczne są postrzegane jako jasna iskra, a my w Polymerupdate widzimy ogromne możliwości w szczególności w sektorach compoundingu i recyklingu. To dla nas idealny moment, aby nawiązać współpracę z AMI i sprowadzić do Indii ich renomowane targi skoncentrowane właśnie na tych rynkach.

Targi Compounding World Expo i Plastics Recycling World Expo odbędą się w hali nr 4 w centrum wystawienniczym NESCO w Bombaju. To wypróbowane i przetestowane miejsce oferuje duże i elastyczne przestrzenie w dogodnej lokalizacji. Falcon Exhibitions, jedna z wiodących indyjskich firm zajmujących się zarządzaniem wydarzeniami B2B, zapewnia wsparcie operacyjne, aby zapewnić sprawne działanie tego ważnego nowego programu.