Abplanalp Consulting najlepszym przedstawicielem Haas w Europie

Abplanalp Consulting najlepszym przedstawicielem Haas w Europie
Polska firma Abplanalp Consulting otrzymała tytuł Najlepszego Przedstawicielstwa koncernu Haas w Europie w sezonie 2009/2010.

Sprzedaż ponad 90 obrabiarek oraz doskonała organizacja serwisu zapewniły polskiemu oddziałowi główną nagrodę w konkursie Gold Award - Best Overall. Firma Abplanalp Consulting wyprzedziła tym samym 52 dystrybutorów z 32 państw.

Doroczna konferencja przedstawicieli europejskich Haasa odbyła się w Stuttgarcie. W odróżnieniu do poprzednich zjazdów, w tym roku Haas przyznał jedynie trzy nagrody w kategorii Najlepsze Przedstawicielstwo w Europie. Uwzględniano takie kryteria jak wyniki i organizacja procesu sprzedaży, oraz funkcjonowanie serwisu. Polski oddział Haas sprzedając ponad 90 maszyn wygrał w plebiscycie, wyprzedzając przedstawicielstwa z Niemiec i Szwecji. Nagrodę z rąk Dyrektora Generalnego HAAS Europe odebrał Wojciech Ratyński, dyrektor zarządzający Haas Factory Outlet Polska. - Przyznane nagrody jest największym osiągnięciem firmy Abplanalp Consulting w dotychczasowej współpracy z HAAS. Bardzo nas cieszy takie wyróżnienie, świadczące o właściwych metodach i standardach pracy w naszej firmie - komentuje Wojciech Ratyński.

Podczas konferencji zostały omówione nowe kierunki rozwoju firmy Haas, jak również przedstawiono nowe obrabiarki. Na rynku ukazała się nowa linia centów obróbczych pionowych oraz linia tokarek ST w modelach 10, 20 i 30. Szlagierem okazało się nowe centrum wiertarsko - gwintujące. Wkrótce na rynek zostanie wprowadzona tokarka DS z przechwytem i osią Y oraz obrabiarka ST40. Większość nowości można obejrzeć w centrum techniczno wystawowym Haas w Warszawie.

- Celem Abplanalp Consulting jest nie tylko sprzedaż urządzeń Haas ale kompleksowe wdrożenie maszyn oraz obsługa po sprzedaży. W tym celu stworzyliśmy unikalną organizację posiadająca wykwalifikowanych specjalistów. Cieszy nas zatem uznanie poziomu oferowanych przez nas usług przez firmę Haas - dodaje Wojciech Ratyński.

Haas Automation jest największym producentem maszyn CNC w Ameryce Północnej, oferując ponad 100 typów obrabiarek CNC. Obecnie na całym świecie ciągle pracuje ponad 72 tys. frezarek i tokarek oraz ponad 53 tys. stołów obrotowych.

Czytaj więcej: Nagrody 210

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska