Ampacet inwestuje w pomieszczenia do produkcji masterbatchy klasy medycznej

Ampacet inwestuje w pomieszczenia…

Ampacet, światowy lider w produkcji masterbatchy, z dumą ogłasza inwestycję w pomieszczenia o kontrolowanym środowisku w swoim nowo otwartym zakładzie produkcyjnym w Brembate (BG) we Włoszech.

- Starzenie się społeczeństw ma znaczący wpływ na cały świat, nie tylko pod względem indywidualnego ryzyka dla zdrowia, ale także pod względem presji i problemów społecznych. Firma Ampacet jest zaangażowana we wspieranie społeczeństwa poprzez dostarczanie zaawansowanych materiałów dla przemysłu farmaceutycznego i medycznego - powiedział Marcello Bergamo, Dyrektor Zarządzający Ampacet Europe.

- W 2021 roku wprowadzono serię masterbatchy Ampacet ProVital+, zaprojektowanych specjalnie do zastosowań medycznych i farmaceutycznych. Aby sprostać krytycznym zastosowaniom i odpowiedzieć na wysokie standardy przemysłowe, Ampacet inwestuje w dedykowane obszary czystej produkcji, aby zapewnić, że seria ProVital+ jest produkowana zgodnie z dobrymi praktykami produkcyjnymi w bezpiecznym środowisku - dodał.

Ampacet zaprezentuje gamę ProVital+ w hali 8A, stoisko J07 na K 2022, wiodących na świecie targach przemysłu tworzyw sztucznych i gumy, które odbędą się w dniach 19-26 października w Dusseldorfie w Niemczech. Umów się na spotkanie z naszym ekspertem Philippe'em Hugelé: Philippe.hugele@ampacet.com, aby uzyskać więcej informacji na temat serii Ampacet ProVital.

cleanroom