Basell Orlen Polyolefins posiada system SAP


- Od stycznia pracujemy w systemie SAP, który jest w pełni dopasowany do specyfiki działalności naszej spółki produkcyjnej i sprzedażowej - mówi Hubert Kacprzak, IT Manager w BOP i szef projektu SAP. - W efekcie prowadzonych wspólnie z BCC projektów mamy rozwiązanie skupiające wszystkie procesy w jednym systemie, co prowadzi do bardziej efektywnego zarządzania.

Maciej Mazuruk, dyrektor ds. Konsultingu BCC dodaje: - BOP jasno zdefiniował cele biznesowe, miał klarowną wizję roli rozwiązań IT w firmie i doskonale zorganizował pracę zespołów wdrożeniowych. Wszystko to zapewniło powodzenie projektu. Cieszymy się, że BOP dołączył do grona klientów BCC korzystających z najlepszych rozwiązań IT w branży chemicznej.

Wśród innych klientów BCC z tego sektora są m.in. BASF, PKN ORLEN, Zakłady Chemiczne Zachem.

BCC (Business Consulting Center sp. z o.o.), to poznańska firma konsultingowa specjalizująca się w usługach związanych z rozwiązaniami SAP, m.in. w złożonych wdrożeniach, w rozwoju i w outsourcingu SAP. Liczba klientów, którzy korzystali z usług BCC przekracza 130 firm. Należą do nich m.in. Antalis, BASF, Elite Cafe, Grupa Metro, Opoczno, Orkla Press, PKN Orlen, Volkswagen Poznań, Odlewnia Żeliwa Śrem, Grupa Żywiec.

Wraz ze spółką zależną 7milowy, wdrażającą SPRINT (gotowe rozwiązania SAP dla firm średniej wielkości), grupa BCC zatrudnia ponad 140 konsultantów SAP.Forum

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Polisiepropylen

Roboty programy, ustawianie 2018-04-11

Michalboro

Ldpe + elastomer? 2018-04-09

Bobbin_22

Siły i prędkości otwierania zamykania Engel Victory 50 2018-04-03

Reportaże