Borealis na Targach Plastpol


I jeśli chodzi właśnie o opakowania, które będą eksponowane podczas Targów, to są one oparte na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach. W Kielcach zostaną zaprezentowane:
  • BorFormTM - unikalne rozwiązanie innowacyjne opakowań próżniowych opracowane we współpracy z firmą Tommen Gram;
  • BorpactTM do przezroczystych opakowań lodów;
  • szeroki przedział tworzyw poliolefinowych BormedTM dla zastosowań medycznych;
  • wysokiej jakości folie z BoreceneTM służące do wyrobu estetycznie atrakcyjnych i elastycznych opakowań do produktów spożywczych i do zastosowań użytkowych;
  • najnowsze, innowacyjne osiągnięcie firmy w postaci wysoce przezroczystej folii z BorclearTM przeznaczonej do opakowań produktów spożywczych.

Na Targach „Plastpol”, Borealis będzie promotorem działań dotyczących całego łańcucha wartości rynku opakowań. Mają one na celu optymalizację jakości produktu i jego parametrów technologicznych przy zachowaniu ochrony środowiska i minimalizacji ilości odpadów.

- Oferujemy szeroki asortyment tworzyw poliolefinowych, umożliwiających uzyskanie znaczącej wartości dodanej przez stosujących je producentów, właścicieli marki i konsumentów - tłumaczy Iwona Garmulewicz, Sales Managera firmy Borealis Polska.- W świetle obserwowanej u producentów, wzrostowej tendencji wypierania materiałów tradycyjnych przez lekkie tworzywa sztuczne, planujemy zaprezentować na polskim rynku nasze innowacyjne i uniwersalne rozwiązania technologiczne.

Czytaj więcej: Innowacje 302 Poliolefiny 75