Brenntag przedstawicielem Dow Wolff w zakresie tworzyw konstrukcyjnych

Firma Brenntag Polska została głównym partnerem koncernu Dow Wolff Cellulosics w zakresie polimerów konstrukcyjnych oraz zastosowań przemysłowych w Europie Wschodniej.

Umowa pomiędzy obydwiema firmami zaczęła obowiązywać już kilka tygodni temu. Na jej podstawie Brenntag został dystrybutorem produktów marek takich jak Methocel, Walocel i proszków redyspergowalnych (DOW Latex Powder) na terenie nie tylko Polski, ale też Albanii, krajów bałtyckich, Bułgarii, Czech, Słowacji, Węgier, Serbii, Rumunii i Słowenii.

Co jest powodem tego rodzaju rozwiązań?

- Wprowadzone zmiany mają na celu zapewnienie efektywniejszej obsługi klientów kupujących mniejsze ilości produktów oraz przyspieszenie strategii rozwoju na terenie Europy Wschodniej. Brenntag jest odpowiedzialny za rozprowadzanie produktów Dow Wolff Cellulosics w wyżej wymienionych zastosowaniach na terenie Europy Wschodniej, w związku z czym zamówienia składane w tym lub po tym terminie będą kierowane bezpośrednio do firmy Brenntag - tłumaczą jej przedstawiciele.

Czytaj więcej: Rynek 830

Dystrybutor surowców chemicznych, tworzyw sztucznych, kauczuków syntetycznych i naturalnych oraz opakowań
 

Dystrybutor surowców chemicznych, tworzyw sztucznych, kauczuków syntetycznych i naturalnych oraz opakowań o różnych zastosowaniach

Polska