CEPLAST odwołany

CEPLAST odwołany
Druga edycja targów CEPLAST nie odbędzie się.

CEPLAST to współorganizowane przez Targi Kielce wspólnie z ECEBD (Eastern and Central European Business Development Ltd.) międzynarodowe targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Do tej pory odbyły się tylko raz - w ubiegłym roku w stolicy Węgier. Zgromadziły 70 wystawców z 10 państw. Pomyślane zostały jako wystawa dla firm z Węgier, Czech, Słowacji, Polski, Austrii, Rumunii, Serbii, Słowenii i Chorwacji.

W dniach 7-9 listopada tego roku w Budapeszcie planowana była druga edycja wydarzenia. Wiadomo już jednak, że do niej nie dojdzie. Zabrakło chętnych.

- Po przeprowadzeniu wielu rozmów z klientami, które dotyczyły zasadności corocznego organizowania projektu CEPLAST, podjęto decyzję o realizacji go w cyklu dwuletnim z wyłączeniem lat, w których odbywają się targi K w Düsseldorfie. Firmom, które zadeklarowały swój udział w wystawie dziękujemy za współpracę oraz wyrozumiałość – tłumaczą przedstawiciele Targów Kielce.

Oznacza to, że jeśli CEPLAST utrzyma się w branżowym kalendarzu, to najwcześniej odbędzie się dopiero w 2014 r., bo za rok jesienią wypadają właśnie targi K.

Czytaj więcej: Targi 809

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska