
Polyvantis po raz pierwszy pojawi się na targach tworzyw sztucznych i gumy K 2025 ze stoiskiem zaprojektowanym tak, aby pokazać kompetencje firmy w zakresie rozwiązań wielomateriałowych obejmujących folie i płyty. Około 90 procent stoiska zbudowano z produktów wytwarzanych przez Polyvantis, co stanowi prezentację zastosowań w elementach konstrukcyjnych, przeszklonych i podświetlanych oraz w detalach dekoracyjnych. Po raz pierwszy na targach K marki Plexiglas i Lexan są prezentowane razem pod szyldem Polyvantis jako wspólne portfolio, łącząc dwie ugruntowane rodziny produktów w jedną ofertę. Stoisko powstało pod hasłem "Built on experience. Driven by innovation" i ma odzwierciedlać globalny zasięg firmy, niezawodną dostawę produktów i usług oraz ciągłe prace rozwojowe. Ekspozycja akcentuje także zastosowania uwzględniające gatunki z recyklingu w ramach portfolio. Odwiedzający znajdą je w hali 8B, na stoisku D27.
Kluczowe elementy stoiska wykonane z materiałów Polyvantis
- Element sufitowy z rur Plexiglas
- Podświetlane logotypy Polyvantis i Lexan z płyt Plexiglas LED
- Litery kanałowe zawierające płyty Plexiglas GS/XT
- Przeszklenia balustrad i klatek schodowych z płyt Lexan Exell-D OB
- Fasada z płyt Lexan Cliniwall, pokryta aplikacjami z folii Europlex
- Konstrukcja La Bolla z płyt Lexan Extrite
- Front baru podświetlony płytą Lexan Thermoclick
- Akwaria wykonane z bloków Plexiglas i płyt wielokomorowych Plexiglas Alltop
- Ścianka działowa z recyklingowych płyt wielokomorowych Plexiglas proTerra oraz płyty komorowej Lexan Thermoclear
- Rzeźba artystyczna z recyklingowych płyt Lexan
- Podest wykończony recyklingowymi płytami litymi Plexiglas proTerra
- Dodatkowe elementy konstrukcyjne, architektoniczne i projektowe wykorzystujące rozwiązania z folii i płyt Plexiglas i Lexan
Wypowiedź firmy
"K 2025 to dla Polyvantis ekscytujący debiut. Łączymy dziedzictwo kultowych marek, globalną obecność i konsekwentne dążenie do innowacji, aby dostarczać rozwiązania, na których klienci mogą polegać dziś i w przyszłości" – powiedział Sandeep Dhawan, dyrektor generalny Polyvantis. "Nasza obecność tutaj odzwierciedla to, kim jesteśmy: firmę patrzącą w przyszłość, zbudowaną na doświadczeniu, napędzaną innowacjami i zaangażowaną w kształtowanie kolejnej ery folii i płyt."
Integracja materiałów i obszary zastosowań
Stoisko podkreśla podejście Polyvantis do łączenia materiałów pod kątem osiągów w zakresie integralności konstrukcyjnej, oświetlenia i wzornictwa, oferując rozwiązania dostosowane do wymagających zastosowań. Firma zaprezentuje swoje technologie folii i płyt jako część jednolitego, wielomateriałowego portfolio.
Wizualizacja stoiska Polyvantis z rozmieszczeniem produktów.