Firma Tuplex wygrała konkurs Lepsza Strona Tworzyw

Firma Tuplex wygrała konkurs Lepsza Strona Tworzyw
Wśród wielu wydarzeń odbywających się w trakcie targów Plastpol jedno z nich przygotowane zostało przez nasz serwis Plastech.pl we współpracy z firmami Drewnex Recycling Plastics oraz Azoty Tarnów. Było to rozstrzygnięcie konkursu Lepsza Strona Tworzyw. Zwycięzcą okazała się firma Tuplex.

Wręczenie nagród odbyło się już pierwszego dnia Plastpolu. Do triumfatora powędrowała okolicznościowa statuetka przedstawiająca Mikołaja Kopernika oraz reklama w Plastech.pl o wartości 7,5 tys. zł. Odbierając nagrody przedstawiciele firmy Tuplex nie kryli zaskoczenia. Jak przyznali na galę podsumowującą konkurs przyszli nieomal z ciekawości, nie spodziewając się wyróżnienia. Drugie miejsce w naszym konkursie zajęła spółka ZAK z Kędzierzyna – Koźla, a trzecia lokata przypadła ubiegłorocznemu zwycięzcy firmie Plastigo.

Firma Tuplex wygrała konkurs Lepsza Strona Tworzyw


Oprócz nagrodzenia firm uhonorowaliśmy także osoby biorące udział w głosowaniu, które wyłoniło najlepsze firmy.

Netbook Acer za najciekawsze uzasadnienie oddanego głosu powędrował do Anny Elgas. Ekspres ciśnieniowy Saeco za oddanie największej ilości ważnych głosów został własnością Agaty Forysiak. Z kolei aparat cyfrowy Fuji FinePix przewidziany za najbardziej trafną ocenę, tak iż średnia ocen na poszczególne strony była najbliższa końcowym wynikom konkursu stał się łupem Marcina Wietrzyńskiego.

W konkursie wystartowały 74 firmy. Oddano na nie łącznie 22 tys. głosów. Celem rywalizacji był wybór najciekawszej firmowej strony w branży tworzyw sztucznych w Polsce.

Jeszcze raz duże podziękowania dla firm Drewnex Recycling Plastics i Azoty Tarnów za sponsorskie wsparcie w realizacji konkursu.

Szczegółowe wyniki drugiej edycji Lepszej Strony Tworzyw zamieszczamy w poniższym linku:

Wyniki Konkursu

Firma Tuplex wygrała konkurs Lepsza Strona Tworzyw


Czytaj więcej: Nagrody 207