Grupa PCC uruchomiła portal produktowy

Grupa PCC uruchomiła portal… Ponad 500 produktów i formulacji przemysłowych znalazło się w nowoczesnym, profesjonalnym portalu produktowym Grupy PCC, który został udostępniony w internecie. Klienci zainteresowani branżą chemiczną znajdą tu substancje wykorzystywane m.in. w przemyśle metalurgicznym, energetycznym, budowlanym, meblarskim, spożywczym czy farmaceutycznym, a także tych stosowanych w produkcji kosmetyków i środków higieny, klejów czy też niezbędnych w procesie uzdatniania wody. Wachlarz produktów jest bardzo szeroki. Obejmuje surowce i dodatki specjalistyczne wykorzystywane przez producentów różnych branż przemysłowych.

Kluczowym celem opracowania i wdrożenia tego narzędzia jest skonsolidowanie oferty produktowej Grupy PCC i przedstawienie jej wszystkim interesariuszom w sposób rzetelny i kompleksowy. Nowa wyszukiwarka produktów chemicznych Grupy PCC, umożliwia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do szerokiej oferty produktów i formulacji chemicznych wytwarzanych na nowoczesnych instalacjach. Nowe narzędzie daje użytkownikom możliwość wyselekcjonowania surowców według konkretnych segmentów, branż przemysłowych, funkcji i aplikacji. Ważne jest to, że klient otrzymuje kompleksową informację o produktach, może pobrać broszurę informacyjną oraz dokumentację techniczną. Portal oferuje również możliwość zapisania się do newslettera, za pośrednictwem którego zarejestrowane osoby będą cyklicznie otrzymywały informacje na temat nowych produktów, ich właściwości i zastosowań aplikacyjnych. W następnych etapach zostanie on uzupełniony o kolejne, przyjazne dla użytkowników funkcjonalności, tematyczne infografiki oraz informacje dotyczące np. regulacji prawnych, opisów branż i aplikacji.

Grupa PCC to międzynarodowa struktura kapitałowa, centralnie zarządzana przez niemiecką firmę PCC SE, która skupia spółki działające w 17 krajach świata, zatrudniające ok. 3000 pracowników. Organizacje w obrębie Grupy PCC to zarówno jednostki biznesowe prowadzące działalność produkcyjną, jak i firmy usługowe, działające równocześnie na potrzeby rynku zewnętrznego. Jedną z kluczowych obszarów działalności Grupy PCC jest projektowanie i produkcja surowców chemicznych, w tym specjalistycznych formulacji przemysłowych wykorzystywanych praktycznie w każdej branży.

Czytaj więcej:
Ponad 1100 produktów i formulacji chemicznych
 

Ponad 1100 produktów i formulacji chemicznych dla przemysłu. Plastyfikatory uniepalniające, antyutleniacze/stabilizatory, uniepalniacze, dyspergatory i wiele innych dodatków do tworzyw sztucznych oraz butelki plastikowe

Polska, 56-120 Brzeg Dolny, Sienkiewicza 4