Kompleksowe rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych na targach Fakuma 2017

Milacron 4.0

Czwarta rewolucja przemysłowa (Industry 4.0) napędzana jest przez rozwój nowych technologii, takich jak: chmura obliczeniowa, Big Data czy Internet. Większość rozwiązań, które są niezbędne do jej przeprowadzenia już istnieje: internet, standaryzowane protokoły przesyłania danych dla zakładów produkcyjnych, oprogramowanie symulacyjne i oparte na współpracy portale ułatwiające inżynierię w czasie rzeczywistym. Milacron jest w czołówce firm wdrażających technologie, systemy i infrastrukturę oparte na Industry 4.0 w rzeczywiste procesy przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dzięki integracji technologii transformacyjny charakter Milacron 4.0 to nie tylko urządzenie, ale także dane i analizy, a w szczególności sposób ich przechwytywania i przetwarzania. Milacron 4.0 zapewnia kompletny zestaw systemów i usług, które umożliwiają usprawnienie operacji związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych. Milacron 4.0 pomoże firmie zrozumieć nie tylko aktualne możliwości, ale także planować przyszłe cele produkcyjne.

Mold-Masters Summit - nowa linia najwyższej jakości gorących kanałów

System gorących kanałów ze stali nierdzewnej działa w 4-krotnie mniejszym odchyleniu termicznym od wartości zadanych niż w przypadku dyszy z opaską grzewczą. Przy odchyleniu termicznym poniżej 5% seria dysz jest idealna do formowania z tworzyw technicznych, np. PC, POM i PBT. Profil dyszy jest szczególnie wydajny w formowaniu na potrzeby rynku medycznego, w którym precyzja jest kluczowym czynnikiem. Seria oferuje nowe metody w zakresie systemów zamykanych, dzięki czemu seria Summit charakteryzuje się najwyższą wydajnością gorących kanałów dostępnych obecnie na rynku.

Mold masters front

Seria Fusion G2 marki Mold-Masters

Nowa seria Fusion G2 - jej gotowe do działania funkcje, jednopunktowe podłączenie i konstrukcja zapewniają łatwą instalację, szybsze rozruchy, niezawodne działanie oraz przyjazne dla użytkownika utrzymanie przy średnich i dużych detalach. Fusion G2 to wiodący w branży gorący kanał przeznaczony do formowania dużych części samochodowych, np. zderzaki, tablice rozdzielcze, jak również elementy sprzętu AGD.

Mold masters Fusion G2

Milacron eSTORE

Firma Milacron zainaugurowała eSTORE rok temu i od tego momentu spotkała się z wieloma pozytywnymi opiniami klientów w Ameryce Północnej i Europie. Milacron eSTORE oferuje usługi w 15 językach. Witryna e-commerce jest zintegrowana z nowo zaprojektowanym serwisem Milacron.com, oferujące wszystkie produkty Milacron, w tym poszczególne części i zespoły do wtryskarek Milacron.

JL
Źródło: Milacron