Drukuj

Kompleksowe rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych na targach Fakuma 2017  The Plastics Industry’s Most Comprehensive Global Product at Fakuma 2017

Milacron 4.0

Czwarta rewolucja przemysłowa (Industry 4.0) napędzana jest przez rozwój nowych technologii, takich jak: chmura obliczeniowa, Big Data czy Internet. Większość rozwiązań, które są niezbędne do jej przeprowadzenia już istnieje: internet, standaryzowane protokoły przesyłania danych dla zakładów produkcyjnych, oprogramowanie symulacyjne i oparte na współpracy portale ułatwiające inżynierię w czasie rzeczywistym. Milacron jest w czołówce firm wdrażających technologie, systemy i infrastrukturę oparte na Industry 4.0 w rzeczywiste procesy przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dzięki integracji technologii transformacyjny charakter Milacron 4.0 to nie tylko urządzenie, ale także dane i analizy, a w szczególności sposób ich przechwytywania i przetwarzania. Milacron 4.0 zapewnia kompletny zestaw systemów i usług, które umożliwiają usprawnienie operacji związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych. Milacron 4.0 pomoże firmie zrozumieć nie tylko aktualne możliwości, ale także planować przyszłe cele produkcyjne.

Mold-Masters Summit - nowa linia najwyższej jakości gorących kanałów

System gorących kanałów ze stali nierdzewnej działa w 4-krotnie mniejszym odchyleniu termicznym od wartości zadanych niż w przypadku dyszy z opaską grzewczą. Przy odchyleniu termicznym poniżej 5% seria dysz jest idealna do formowania z tworzyw technicznych, np. PC, POM i PBT. Profil dyszy jest szczególnie wydajny w formowaniu na potrzeby rynku medycznego, w którym precyzja jest kluczowym czynnikiem. Seria oferuje nowe metody w zakresie systemów zamykanych, dzięki czemu seria Summit charakteryzuje się najwyższą wydajnością gorących kanałów dostępnych obecnie na rynku.

Mold masters front

Seria Fusion G2 marki Mold-Masters

Nowa seria Fusion G2 - jej gotowe do działania funkcje, jednopunktowe podłączenie i konstrukcja zapewniają łatwą instalację, szybsze rozruchy, niezawodne działanie oraz przyjazne dla użytkownika utrzymanie przy średnich i dużych detalach. Fusion G2 to wiodący w branży gorący kanał przeznaczony do formowania dużych części samochodowych, np. zderzaki, tablice rozdzielcze, jak również elementy sprzętu AGD.

Mold masters Fusion G2

Milacron eSTORE

Firma Milacron zainaugurowała eSTORE rok temu i od tego momentu spotkała się z wieloma pozytywnymi opiniami klientów w Ameryce Północnej i Europie. Milacron eSTORE oferuje usługi w 15 językach. Witryna e-commerce jest zintegrowana z nowo zaprojektowanym serwisem Milacron.com, oferujące wszystkie produkty Milacron, w tym poszczególne części i zespoły do wtryskarek Milacron.

JL
Źródło: Milacron


Mold-Masters, Ferromatik, Uniloy, DME, Tirad, Cimcool. Światowy lider w produkcji, dystrybucji i serwisie
 

Mold-Masters, Ferromatik, Uniloy, DME, Tirad, Cimcool. Światowy lider w produkcji, dystrybucji i serwisie wysoce skomplikowanych i niestandardowych rozwiązań w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

Neumattring 1, 76532, Baden-Baden, Niemcy